kızların annelerine anlattıkları gibi erkekler de

anne/babalarına anlatıyorlar mı hayatlarını detaylıca, şöyle ettik, buraya gittik, ali böyle yaptı, fikriye canımı sıktı, kız arkadaşımla öpüştük vs vs?

napıyonuz olm?

Hicbirsey anlatmiyorum. Genelde erkekler anlatmiyor.

  • delifaruk  (18.10.14 10:54:55)
Kız erkek olayı değil bu bence, evlat-ebeveyn ilişkisi. Yakın ise, anlayabilecegini anlatabilecegini düşünüyor ise anlatıyor, düşünmeyenler anlatmıyor.

  • kaymaktutmayansicaksut  (18.10.14 10:58:25)
tabiki hayır :)

  • delineron  (18.10.14 10:58:34)
hicbir sey anlatmiyorum

  • cedex  (18.10.14 10:58:40)
anlatan erkek / anlatan kız oranı 0,05 filandır.

  • boshi  (18.10.14 10:58:49)
Hayir efendim genelleme dogru, erkekler anlatmiyor, kadinlar anlatiyor. Genel olarak boyle. Aksi durumlar istisna. Evlat-ebeveyn iliskisi etkiler ama oran buyuk yine de.

  • delifaruk  (18.10.14 11:03:46 ~ 11:04:58)
çok oldu konuşmadık.

  • ibomiu  (18.10.14 11:06:49)
bir de korkudan anlatamayanlar var.

<3
  • devorgilla the gunslinger  (18.10.14 11:13:55)
hiç bir şeyi anlatmadığım için (sevgilim olup olmadığını bile) annem neden bu çocuğun sevgilisi olmuyor, yoksa şöyle böyle mi diye düşünmeye başlamıştı. sonra en azından kız arkadaşlarımdan yüzeysel olarak bahsetmeye başladım. ancak görüştük, yiyiştik ettik gibi şeyleri anlatmıyorum elbette.

  • dahinnotha  (18.10.14 12:16:03)
hiç ama hiç bir şey anlatmıyorum.

  • kambocya diasporasi  (18.10.14 12:37:27)
bir kere şurda anlaşalım, kızlar öyle her şeyi detaylı annelerine anlatmazlar. hele şöyle öpüştük, gibi konulara hiç girmezler.

erkekler konusuna gelince erkek kardeşimin kız arkadaşı var.aonu bile yeni öğrendi annem. sanırım bu tarz konularda ablalar varsa anlatma sırası anneye daha sonra geliyor.
  • eylul  (18.10.14 12:44:59)
Bazen anlatiorum

  • Solem  (18.10.14 12:51:45)
Hiç anlatmadım.

  • arnold schwarzeneger  (18.10.14 15:00:47)
Kisiden kisiye dehisen bir sey bu. Hem kadinlar hem erkekler icin. Niye bir seye oturtmaya calisiyorsunuz illa?

Bir de yukarida ahkam kesenler olmus, bir kere kizlar da oyle anlatmaz her seyi vs diye. Her kizin ailesiyle iliskilerini biliyor cunku arkadas.
  • LXXVII  (18.10.14 15:04:45 ~ 15:05:33)
@LXXVII ger kizin ailesiyle ilişkilerini bilemem tabi. ama sonucta bir toplumda yaşiyorum haliyle fazlasiyla bu toplumdan kiz arkadasim var. yani tamamen hetero bir toplumda yasiyor olabilirsin ama ben iş hayatim, okul hayatim, sosyal hayatim da ve farkli sehirlerden olan arkadaslarimdan yola cikarak istedigim gibi genelleyebildigimi dusunuyorum. O yuzden kizlari tanidigini varsaydigin bay bilgin tavrindan vazgec belki o zaman tanirsin biraz.

  • eylul  (18.10.14 15:14:17)
Sevgili eylul,
Oncelikle cinsiyet cikarimlarinizda bile hatalar yaparken, bu genellemenizde de hata yapmaniz cok normal tabii ki.

Ben de diyorum ki genelleme yapmaniz sacma, bunu bir duzene, kurala, genellemeye oturtamazsiniz, calismayin.
  • LXXVII  (18.10.14 15:18:25)