Aliexpress Kargo Takibi Yapmak ?

arkadaşlar 2 adet ürün aldım aynı gün kargoya vermişler bana takip numarasıda verdiler fakat china air post'ta göremedim .. nerden takip yapmalıyım.

ekstradan kredi kartı bilgisi girmediğim bir ürün vardı ödeme bekleniyor diyor fakat ben o ürünü almayacaktım nasıl iptal edebilirim teşekkürler ilgilenen herkse

Ptt yurtdışı kargo takibinden bak bir de.

  • hll4747  (16.10.14 15:53:44)
aynı numarayı ptt kargonun sisteminde de kullanabiliyorsun. Ama tabii ikisi de adam gibi cevap vermiyor. Ben 7-8 kez sipariş verdim, hepsinde takip numarası işinden gerçek bilgileri bulamadım. Ama o bahsettikleri gün sayısına 1-2 gün kala ürün gelmiş oluyor. Takip yapmayıp beklemek gerekiyor maalesef.

ödeme yapmadığın ürün nasıl siliniyor biliyorum, benim de sepetimde onlardan bol bol oluyor her zaman. nasıl siliniyor bilmiyorum ama o ürünün yanlışlıkla yola çıkıp gelmesi gibi bir sorun yok. o konuda merak etmene gerek yok.
  • kirmizi balik  (16.10.14 15:54:58)
siparişten sonra hemen update etmiyorlar kargo sitelerini. 3-4 gün içinde görürsün.

  • archely  (16.10.14 15:57:14)
ptt kargodan bak +1

yalnız şöyle bir sorun var 2 gün önce gönderim pekin'de gümrük kontrolundeydi, 2 saat sonra paketim elime ulaştı. çok fazla güvenilir olmuyorlar maalesef.

sepetinde ürünün yanında remove yazısı çıkmalı ordan kaldırabilirsin.
  • aslmtn  (16.10.14 16:03:00 ~ 16:03:47)
ürünü aldığın satıcıya da mesaj at. bazen farklı takip siteleri veriyolar ve güncel oluyor.

  • devrin basbakani  (16.10.14 16:34:46)