çorapsız ayakkabı giyen erkekler

nasıl beceriyorsunuz ayağınız terlemeden gezip dolaşmayı. hani şu renkli fernandes ayakkabılarından bahsediyorum. tamam reyiz gece hayatında giyoyrdu bi kaç saatliğine anlaşılan ama gün boyu çıkarmayan var. hakkaten rahat oluyor mu?

  • trinitrotoluen  (15.10.14 15:22:49)
babet çoraplardan haberin yok sanırım :) erkek için olanları da var. yaz boyunca onlardan kullandım. misafirliğe falan gideceksen soket çorap giy. sonra ayağındaki babet çoraplarını erkeklerinde kullandığını açıklamak zorunda kalırsın :D

  • nickimi yermisin  (15.10.14 15:27:48)
ayakkabı hava alıyorsa ayak terlemiyor.

  • kaptan memo  (15.10.14 15:29:35)
calzedonia'da ona özel çoraplar var, ayakkabının dışında gözükmüyor ama çorap var.

  • [silinmiş]  (15.10.14 15:30:23)
ayı gibi kokuyor ki. sıkıntı yok

  • Sskywalkeremre  (15.10.14 15:35:13)
Ben normal çorap giyip katlıyorum abiler. Eve falan girdiğimde de dikkatleri başka tarafa çekip hemen düzeltiyorum.

  • nickini vermek istemeyen uye  (15.10.14 15:40:35)
vay mk o çoraplardan giyen var mı ya!! erkek hem de

  • difdiringi  (15.10.14 15:46:36)
Afedersiniz, gotum gibi gorundugunuzu bilin demek icin geldim.

adam gibi corap ayakkabi giyin , adamin asabini bozmayin.111!!

saygilar.
  • cecilia  (15.10.14 16:10:01)
ben kızlarda da çorapsız veya ten rengi çorapla ayakkabı olayına karşıyım.

  • arandur  (15.10.14 16:30:29)
ben giyiyorum, koyu renklerde, lacivert, siyah gibi, güzel olabilir.

  • [silinmiş]  (15.10.14 16:47:08)
ayakkabınız gerçek deri ise pek de kokmaz ayaklarınız. bilginize.

  • pokerface  (15.10.14 16:49:50)
ben yaz kış çorapsız giyiyorum, lokum lokum

  • try again fail again fail better  (15.10.14 17:17:44)
kanka bana niye tick yok, benim başım kel mi :P

  • [silinmiş]  (15.10.14 18:33:46)
corapsiz ayakkabi giymek:
kaliteli ayakkabilar alacaksin,
butun gun giymeyeceksin,
giydikten sonra birer gun dinlendireceksin,
ayaginin bakimini yapacaksin ki koku yapan bakterileri mumkun oldugunca uzak tutacaksin.

ha bunlari yapamiyorsan durumun yoktur demek, o zaman da birak koksun AQ!

o babet coraplari, kizlarda bile ne kadar itici dururken bir de erkek halinizle giymeye kalkiyorsunuz, sizin beyninize surteyim.
  • jemjum  (15.10.14 18:41:09)
kanka sana tik mik yok. 0 sana otur oturdugun yerde. o çrap giyilir mi?

  • difdiringi  (15.10.14 21:38:44)
o çorap giyilir mi lan. normalde giyilenden bir iki numara küçük bilek çorap da aynı işi görür. azıcık görünüversin çorap nolacak.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (15.10.14 21:40:27)