Duşta vücut temizliği için ne kullanıyorsunuz? Duş jeli, sabun, peeling vs.

1. Siz hangi ürünü kullanıyorsunuz duşta, onu neye göre seçiyorsunuz? (kokusuna, yapısına, vs)?
2. Vücut peelingi veya maske kullanıyor musunuz?
3. Örgü Lif, sünger, nylon duş lifleri, fırça vs... hangisini kullanıyorsunuz?

Bir de, sanki hiçbir duş jeli temizlemiyor gibi geliyor bana. Sabun da çok kurutuyor insanın cildini.

-Kullanıp, cidden temizlediğini düşündüğünüz bir ürün var mı? Cinsiyet: Kadın.

Cinsiyet belirtirseniz sevinirim.

Teşekkürler.

mor palmolive duş jeli kullanıyorum sadece. peeling falan kullanmıyorum. duş lifi kullanıyorum
kadın

  • sta  (14.10.14 11:21:32)
Altınoluk zeytinyağlı sabunu, mis. Duş jeli yapış yapış bir şey. Spor salonunda mecbur kullanıyorum onu da.

  • arnold schwarzeneger  (14.10.14 11:24:32)
hacı şakir lavantalı sabun ve el yapımı lif. er.

  • japon askeri  (14.10.14 11:25:50)
genel olarak beyaz sabun kullanıyorum; duru türk hamamı favorim. anneanne örgüsü lif kullanıyorum.
ayda 1 kese yapıyorum.

ancak özellikle yazın duş jeli ve naylon lif kullandığım da oluyor; duş jeli olarak iki favorim var; biri palmolive thermal spa (mavi bir şey, tanecikli yapıda peeling gibi), diğeri de nivea cashmere moments (kokusu bir harika ama artık üretilmiyor sanırım).

duş jellerinin temizliğine ben de pek inanmıyorum. sonrasında bıraktığı hissi de pek sevmiyorum ve sabundan çok daha zararlı olduğunu düşünüyorum.

vücut peelingi veya maske kullanmıyorum.

bir de son olarak sebamed'in duş jeli de güzel.

cinsiyet: dişi.
  • 111111  (14.10.14 11:27:57 ~ 11:28:19)
örgü lif ve vakıflar zeytinyağlı sabun.
vakıfların kükürtlü sabunuyla da yüzümü yıkıyom.

  • nick konusunda kararsizim  (14.10.14 11:28:23)
kokusuna bakarak alıyorum. bal-süt olanların kokusuna bayılıyorum markadan bağımsız olarak bunu alıyorum. duş lifi kullanıyorum bi de kadın.

  • kakao  (14.10.14 11:31:18)
duş jeli kullanıyorum. haftada bir defa banyoda suyun içinde yatıp ya da buharda kalıp bi 10-15 dk kadar ardından kese ile temizleniyorum.

  • exist is pretty  (14.10.14 11:47:01)
ipek kese.... şöyle kullanıyorum.. kaynar su açılır ortama buhar basılır. sonra sıcak suyun altına girilir. kafa dahi şampuanlanmaz. kese ıslatılır vücuda sürtülür evet sürtülür:D hassas yerlere pek bastırmamak lazım. çıkan şeylere bakıp iğrenme ölü deri onlar.. sonra vücut duruluanır , köpüklenir. ben naylon tül gibi lif ve sünger kullanıyorum. sünger güzel de sonra temizlemesi uğraştırıyor naylon lif en güzeli. ben üşendiğimden duş jeli kullanıyorum palmolive çikolatalı çok güzel kokuyor ve yapış yapış değil. watsons an badi sıkrab diye bi zıkkım aldım hiç sevmedim. ponza taşı da kullanıyorum topuklara erkeğim

  • mr fusion  (14.10.14 11:56:45)
hafta içi duş alırken (max. 6-7 dakika): nivea'nın nemlendiricili duş jelini kullanıyorum.

hafta sonu banyo yaparken: klasik hacı şakir beyaz sabun veya ev yapımı zeytinyağlı sabun (ayvalık'tan geldi en son). bunu kullandıktan sonra iyi bir nemlendirici kullanmak şart ama. beni de deli gibi kurutup kaşındırıyor.

peeling: iki haftada bir kakao yağı ve badem yağı karışımı içine kahve ile toz şeker koyup karıştırıp uyguluyorum. ben türk kahvesi koyuyorum (içen olmayınca bayatlıp kaldı öyle) ama starbucks'ta çekilmiş kahvelerin posasını isteyince veriyorlar. onun kokusu daha hafif oluyor.

haftada bir-iki kere de duş alırken fırçalıyorum kendimi. at kılı fırça en iyisi diyorlar ama bendeki sentetik ve bir performans farkı olduğunu düşünmüyorum.

ayda bir de kese.

lif: ananemin ördüğü banyo lifi. ama arada sırada şu aktarlarda satılan uzun şekilli doğal liflerden de alıyorum. o zaman fırçaya peeling'e gerek kalmıyor.

(kadın)
  • in pyjamas  (14.10.14 11:59:04 ~ 12:00:29)
erkek-duru yeşil renkte bi duş jeli kullanıyorum kokusu çok güzel gerçekten
lif kullanıyorum

  • patates baskı  (14.10.14 12:16:57)
temizliği hissedeyim diyorsan koza kükürtlü sabun, kokusu bazısını rahatsız edebilir ama cilde çok iyi geliyor.

eğer sabun kullanmıyorsan nivea kremli duş jeli.
  • corneillus  (14.10.14 12:20:03)
kadın, normal duş jeli ve sünger kullanıyorum. kokusuna göre seçiyorum. sabun benide çok kurutuyor.

  • prandance  (14.10.14 12:29:05)
duş jeli. son zamanlarda da bim'dekinden. zaten neredeyse her gün duş alıyoruz, sıcak suyun da çözücü özelliği var, dolayısıyla çok kasmıyorum, yıkanıyorum, çıkıyorum. çok liflenmek iyi değilmiş zaten.

  • nereye bu gidis  (14.10.14 12:30:23)
1. body shop'un duş jelleri var
white musk for men
arber hair and body wash
activist shower gel
white musk sport

2-3. haftada bir kez peling yapıyorum yüze, vücuda da sıcak banyo ile kese, fırça girişiyorum.

30,erkek
  • [silinmiş]  (14.10.14 12:55:38 ~ 13:03:05)
Sabun,ucuz market sabunu. Erkek.

Dus jelleri temizlik hissi vermiyor bana. Bir de icinde bir cok kimyasal var.
  • beholderrulez  (14.10.14 12:58:01)
sabun kullanıyorum. beyaz olanlardan. jellerin temizlik hissini vermedigi kanısındayım. zaten doktorlarda tasvip etmiyor. sünger falan kullanmıyorum pek.
sabunda kurutuyor.

  • all girls dream  (14.10.14 13:26:59)
Ya zeytinyağlı misk sabunu ya da banyo sabunu kullanıyorum. Örgü lif ile. İki haftada bir de ipek kese. Oooh, hamamdan çıkmış gibi.

Duş jeli üstümde yapış yapış kaldığında deliriyorum.
  • aychovsky  (14.10.14 22:27:56)
gar (defne) sabunu
(bkz: defne sabunu)

Nerene sürersen orayı on numara temizler. Ben uzun saçlı erkeğim saçlarımı da defne sabunuyla yıkıyorum ama bazıları sevmiyor defne sabununu uzun saçta sadece vücutlarını yıkıyorlar genelde.

www.diyadinnet.com&Bayan=defne-sabunu-ve-faydalar%C4%B1
  • godsparticle  (14.10.14 22:28:19 ~ 22:32:50)
cdn1.n11.com.tr bu güzel baya

  • she was my baby  (28.04.15 22:50:26)