Koç kadar zengin olsaydınız hayatta ne hırsınız kalırdı ?

Düşünür müsünüz ? Uçağınız ,helikopteriniz hayatta en güzel evlere ve çok çok paranız var ...Sizce bundan sonra başka ne istersiniz ? Koç gibi adamların hayattaki arzuları nedir ?

Koç gibi olsam ford olmak isterdim. Insan böyle.. Hep fazlası hep fazlas...

  • canercuxy  (14.10.14 03:57:33)
Politika, aile ve hobiler...

  • latios  (14.10.14 04:02:29)
Başarı.

  • saksı  (14.10.14 04:29:03)
Sen daha kucuk bile dusunmussun, ne koclar var

  • LXXVII  (14.10.14 08:18:31)
adam maslow'un ihtiyaçlar hiyerarşisi'nin en tepesinde. artık kendini gerçekleştirme aşamasına geçmiş. tekneyle dünya turu yapıyor. ben de öyle bir şey yapardım zaten.

  • merhum  (14.10.14 08:33:52 ~ 08:34:22)
aşk yoksa hayatımda, kadın dışında uğraşım olmazdı.
aşk varsa onunla beraber durmadan gezerdim.

  • twelfth  (14.10.14 08:36:10)
eğitime yatırım yapardım. benim izimden giden bir gençlik. abooov

  • norek  (14.10.14 08:59:05)
Güzel camiler yaptırırdım.

  • aguilas negras  (14.10.14 10:16:19)
kendimi faydalı şeylere adardım. özellikle de çocukların eşit şartlarda büyümesi için maddi manevi elimden geleni yapmaya çalışırdım.

  • kakao  (14.10.14 10:22:41)
kansere, HIV'e vs çare bulunması için sponsor olurdum, fakirlere yardım ederdim, mikro kredi gibi.

teknoloji merkezi açarım, cutting edge teknolojiler, break throughlar. bulunan teknolojiler bütün dünyaya açılır.
  • [silinmiş]  (14.10.14 10:26:33)
aaaaaa en önemlisini yazmamışım :)

çok çok çok param olursa terminatör the sarah connor chronicles'ı kaldığı yerden çektirecem. hiçbir masraftan kaçınmadan.
  • kakao  (14.10.14 10:32:54)
götümü siktirirdim! derrrmişim.
şaka bir yana heyecan peşinde koşardım herhal.

  • ground  (14.10.14 10:41:55)
basarili gecmis bir besiktas baskanligi donemi.

  • yigitovic  (14.10.14 10:44:10)
o kadar zengin olmayi asla istemezdim.

  • exlibris  (14.10.14 11:07:34)
Vakif falan kırar, onunla ilgilenirdim. Ayrica Dunya'yi degistirmek icin girisimlerde bulunurdum. Madem o kadar gucum var.. Birde hayatim seyahatle gecerdi genelde. Hic durmazdim. Belki de norobilimci olup arastirmalara katilirdim zevk icin. Hem de fon olustururdum.

  • delifaruk  (14.10.14 11:20:22 ~ 11:22:32)
ulaşabildiğim tüm yardıma muhtaç insanlara yardım ederdim. hiç kimse aç kalmazdı, hasta olup burada tedavisi yapılamayanları yurtdışına gönderir ve sağlık durumlarını bizzat takip ederdim. kimsesiz çocukların koruyucu ailesi olurdum. bol miktarda hastane ve okul yaptırırdım. herkes iyi şartlarda yaşamayı hakediyor.

  • rock n roll  (14.10.14 11:27:18)