Şunu diyen kız

Arkadaşın arkadaşı vasıtasıyla bi kızla tanıştım telefonunu falan aldım bi bahaneyle konuştuk ettik, mesajlaşırken muhabbet ilerledi epey 1 hafta falan mesajlaştık... 2 hafta sonunda bende buluşmak için anlaştık o sıra şans eseri sevgilisi olduğunu öğrendim( bana fb insta twitter fln kullanmıyorum diyordu, varmış). Sordum ne ayak falan diye sevmiyorum ama ayrımak da istemiyorum seninle sadece takılıcaza getirdi lafı, yani işin özeti bu... Bana geldi malum işi yapıyoruz, kız aynen şu cümleyi kurdu " sik amını, senin siktiğin amı gidip sevgilime yalatıcam bugün" bunu diyince seks yapmanın da verdiği ateşle daha da gaza geldim o an için bi güzel seviştik...
Çocuğa baktım sonra fb den falan gayet iyi bi çocuk gibiydi üzüldüm amk. Profil fotoğrafı kızla, açıklamaya da sonsuza kadar falan filan yazmış bişeyler yorumlarda kızda buna sevgilim hayatım diye döşemiş bişeyler...
Nasıl yorumluyorsunuz bu durumu ?
Kızla görüşmeye devam edicem ben aldatması umrumda değil de bu şeklide konuşan bi kızdan da korkulur mu bilemedim

beş para etmez karakterde bir kadınmış. yorumlamam bu kadar.

  • devilred  (13.10.14 23:24:01 ~ 23:24:51)
nasıl yorumlanacağı mı var?

sevgilisi varken hem ''ayrılcam'' ayakları hem de git başkası ile seviş.

şimdi kız hakkında bir şey dicem ''hemen yargılıyorsunuz bilmeden etmeden'' diyecekler için direkt caps veriyorum:

rs1img.memecdn.com
  • neferkitty  (13.10.14 23:24:25 ~ 23:26:45)
sadece kız da problem yok, sende de var.

  • rock n roll  (13.10.14 23:26:41)
türkçede dirty talking olayı olmuyomuş, bunu da iyice netleştirdik. çok fenaymış gerçekten.

karşısındaki insana saygısı olmayan nemfomanyağın tekiymiş işte. yorum yapıcak bişey yok.
  • elorelia  (13.10.14 23:26:53)
seni tebrik ediyorum. tutarlı bir arkadaşsın.

bugüne kadar yazdığın cevaplarda sergilediğin karaktere uygun bir davranış sergilemişsin (ya da ona uygun bir troll duyurusu yazmışsın. kalemin kuvvetli.)

beline kuvvet, devam arkadaş. kızlar senden korksun. bence kızın ve sevgilisinin fotoğrafını da caps yap koy şuraya. yakışır sana.
  • mea maxima culpa  (13.10.14 23:28:46 ~ 23:31:53)
ikinizin de gastro ya görünmesi lazim. bariz mide sorunu yasiyorsunuz.

  • atmaca.ged  (13.10.14 23:29:05)
haha seviştik de geç amk niye ayrıntı veriyorsun ahahah amını yidiim. bu işlerden öğrendiğim tek şey boynuz dönüp dolaşıp sana aynı şekilde giriyor, sebep olmamak lazım

  • divit  (13.10.14 23:33:22)
sik götünden.

  • golan trevize  (13.10.14 23:33:31)
Adamdan menfaati icin ayrilmiyordur.

  • thracian  (13.10.14 23:38:24)
güzel bir seks hikayesi.

  • fransızkalanadam  (13.10.14 23:41:01)
sesi kısıp açın
www.youtube.com

  • divit  (13.10.14 23:44:38)
kız normal değil orası kesin...

sanırım ben olsam çocuğa durumu anlatırdım... bilemiyorum.
bu kızla ciddi bir ilişki düşünüyor olmamalısın bence. ben düşünemezdim herhalde. aynısını sana yapmayacağı ne malum?

sadece yatmak için bu kızla devam edebilirsin belki ama ötesi... zor dostum.
  • siradisi00  (13.10.14 23:44:44)
ergenlik zor, inşallah çabuk atlatırsın.

  • m e l t e m  (13.10.14 23:46:09)
cevabımdan anlattıklarına inanmadığım sonucu çıkıyormuş. yok gayet de inandım. her şey mide meselesi.

ben sadece ufak bir ihtimal de olsa trollüyorsan güzel yazmışsın, kalemin kuvvetli dedim.
  • mea maxima culpa  (14.10.14 00:21:07)
serin hikaye gerçekten.

  • humblebirth  (14.10.14 00:27:28)
sağlam kaşar

  • bdsm izmir  (14.10.14 11:35:21)
hacı kadın aldatıyorsa senin suçun yok. ben böyle düşünüyorum. unutmadan böyle deneyimler yaşamak ileride kendi ilişkilerinde de güven sorunu yaratabilir söyleyeyim. aman dikkat.

  • gokhan atestepe  (14.10.14 16:24:28)
keyfine bak moruk :) sonrada vur tekmeyi :)

  • coripack1  (14.10.14 21:29:34)