Forum sitelerini özleyen bir tek ben miyim?

En son Hortkuluk Avcısı vardı. Sonra bir ara Got ile ilgili bir siteye takıldım. Sonra da bitti. Facebook mu bitirdi hepsini, ne oldu böyle.

facebook'da gruplar olayı filan iyice popüler olunca forumlara ilgi azaldı bence.

  • allanpoe  (12.10.14 22:39:42)
iletişimin kolaylaşması aslında o kadar da güzel bir şey değil

eskiden aynı çevredeki insanlar bile farklı olurdu kendine göre irc kanalları bulurdu forumlar bulurdu
moronlar bunları bulamazdı daha seviyeli bir internet kullanıcısı profili vardı
birinin msn adresini almak numarasını almaktan daha zordu
whatsapp ayağına numara almak da kolaylaştı
  • Fakin idiyıts  (12.10.14 22:40:13)
@straight gigolo
Ben onları kullanmadım.
Msn vardı. Bak onu da özledim :(

@Fakin idiyıts Kesinlikle. Tam söylemek istediğimi söyledin. Daha özel bir ortam vardı ve herkes aynı frekanstaydı. Şimdi bir kitapla filmle ilgili oturup saatlerde saçma sapan da olsa konuşacak adam çok yok.
  • mornie  (12.10.14 22:41:44 ~ 22:47:10)
Ulan 30 kişi msn mirc grup yapardık. İnsan duygulanıyor.

  • cetoxim  (12.10.14 22:47:49)
Bak sen buraya yazınca eskiden oynadığım oyunun türkiye forumuna baktım bugün 2 kişi chat'e yazmış, kötü oldum la güzel günlerdi :'(

Bak şimdi de ülker peki geldi aklıma o da üretimden kalkmış la :( hay anasını ya eti turti vardı la bi ara :'( ben ağlamaya gidiyorum :D
  • atom karincanin torunu  (12.10.14 22:51:42 ~ 22:57:15)
Forumlar insanlara bir şeyler öğretir di bir de.. Bi konu üzerine konuşulurdu.. Face her şeyi bitirdi.. Bende çok ama çok özlüyorum... :/

  • white35  (12.10.14 23:08:49)
forumtr vardı hala var ama öldü gibi bişiy.
özledim valla

  • basond  (12.10.14 23:25:41)
forum değil de mirc falan özlüyorum bazen.

ayrıca:

alkislarlayasiyorum.com
  • bacardicola  (12.10.14 23:42:36)
Kalbimize kurşunu sıktın abicim sen ne diyosun yaff başı özlüyorum bilsen.icq,mirc,msn de az muhabbet donmedi

  • smokee  (12.10.14 23:50:42 ~ 23:51:21)
turkrock un forumu vardı bee ne muhabbetler dönerdi...
bir de msn in yerini alacak program olmadı bence.

  • omonia  (20.05.17 02:50:22 ~ 02:51:16)
şahsen hfboards'ta takıldığım için özlememe gerek kalmıyor, halis muhlis forum. ilgi alanına göre bir şeyler bulabilirsen hala çok tatlı yerler forumlar. varlar.

  • der meister  (20.05.17 02:54:05 ~ 02:54:17)
daha ilkokul ya da ortaokul bebesiyken popmundo türkiye'nin forumunda baya sözü geçen biriydim la çok duygulandım şu an.. karakterim de öyle kaliteli biri değildi ama işsizlikten günde 12 saat foruma girdiğim için baya tanınıyodum xd

bi de rpg forumlar vardı hortkuluk avcısı diyince aklıma geldi, özellikle harry potter konusunda baya aktif olanlar oluyordu, kendine bir karakter yaratıyordun ve seçmen şapkadan derslere, quidditch maçından sınavlara kadar her şeyi rp yaparak(yani uzun uzun her detayıyla anlatıp yazarak) yaşayıp baya baya hogwarts dünyasında yaşıyodun. gerçi hiçbi zaman iki dönemden fazla oynayamadım bi sitede ama muhabbetleri falan mükemmel oluyordu. türkiyede bu amaçla kurulan harry potter rpglerden girmediğim yoktur herhalde :D yine işsizlikten baya aktif oluyodum forumlarda. bi de ismim çok saçmaydı ordaki ve aslında çok bariz olan ama liseye kadar fark etmediğim çok ergen bi anlamı vardı nasıl fark etmediğime hala şaşıyorum. hala gülüyorum hatırladıkça. yalnız baya nostalji oldum, ortaokul günlerime döndüm yaw
  • nundu  (20.05.17 03:27:39)
yoo var bence. ilgi alanına göre çeşitli forumlar var. ben 3-4 tane takip ediyorum düzenli olarak.

  • tute  (20.05.17 06:43:28)