Bilgisayarım kendini karanlığa gömdü, geri getiremiyorum, bi akıl

Casper ultrabook'um var. Çalşır vaziyetteyken dondu ben de kapatıp açma düğmesine bastım-evet Türk mantığı-kapanmadı. Ekran siyah, çalışıyor izlemini veriyor ışıkları falan yanıyor klavyenin. Bataryası da görünürde değil ultrabook olduğu için. Bu işlerden hiç anlamıyorum, bilgisayar da lazım. Ne yapayım sabaha kadar şarjının bitmesini mi bekleyeyim?

Evet, biliyorum, Casper pişmanlıktır. Evet, biliyorum.

açma kapama düğmesini basılı tut kapanana kadar, ondan sonra yeniden başlat.

  • diabolus79  (11.10.14 22:34:18)
eğer hala düzelmediyse aleti fişten çek, bataryasını çıkar, açma düğmesine 30 saniye basılı tut, sonra bataryayı geri takıp açma tuşuna bas, büyük ihtimal açılacaktır. açılmazsa sabah ilk işin bi teknik servise gitmek olsun

  • yemrem  (12.10.14 01:26:16)