Ablaya doğum günü hediyesi

24 yaşında max 150 liralık bi hediye almak istiyorum giysi çanta filan filan almak istemiyorum genelde çoğu insanın sevdiği şeylerden hoşlanır şu an ikimiz beraber yaşadığımız için ona farklı gelebilecek bi şey almak istiyorum aslında ilk defa ona hediye alcam da bi şeyler önerirseniz iyi olur

  • kadirgali huseyin olmayan adam  (10.10.14 01:23:37)
www.zet.com

şuradan zevklerinize uygun hoş bir şey bulabilirsiniz belki.
  • mutley  (10.10.14 01:27:28)
Doğum günü iki gün sonra oyüzden kargo sıkıntı gibi istanbulda oturuyorum böyle hediyelik güzel şeyler satan yerler filan da olur önerebileceğiniz

  • lansta  (10.10.14 01:32:55)
en iyisi parfüm al kurtul. giysi bedenine uyar uymaz ugrastirir.

  • wertyu  (10.10.14 01:40:39)
giysi çanta falan filan almayınca geriye dekorasyon ürünleri, araç gereç gibi hediyeler kalıyor.

beraber aynı evde iki kişi falan yaşıyorsanız ve ablan kahve içmeyi seviyorsa kahve makinesi alabilirsin ama pahalı mı kaçar bilemedim. Akşam da iki fincan kahve yapıp keyfinize bakarsınız.

@mutley in gönderdiği linki kurcalarken bulduğum şu dekorasyon ürünü de hoş. fakat fiyat yine limitinizi aşıyor. fikir vermesi açısından...
www.zet.com
  • maxhoper  (10.10.14 03:19:32)
kesinlikle aradığın hediyeyi buradan bulabilirsin; www.hediyedenizi.com

fiyat olarak da uygun, paran cebinde kalır. kargoyla adrese teslim yaptırarak sürpriz de yapabilirsin.
  • kosedendonenmadam  (13.10.14 09:22:33)