Ne zaman definasyona gireyim?

85 kilo %14.5 yağ oranı var. Sixpacklerin üstü yağlandığı için oturunca çok değişik bir katlanma oluyor. Karın falan çok kötü duruyor sixpacklerin üzeri yağlı olunca. Bulka başlayalı yaklaşık 10 ay oldu %9'du yağ oranım. Karın dışında kötü gözüken bi yerim yok henüz. Erken mi daha definasyon için? 90'ı gördükten sonra mı gireyim?

bir de kol 40 cm %8-9 a koruyarak düşersem ne kadar azalma olur?

amaçladigin tarihten en az 3-4 ay önce diyete başlamani öneririm
tahminim 40 bulktan değişebilceği gibi 37-38cm civarina inersin diye düşünüyorum
misal kollarin diğer bölgelerden çok su tutuyodur o zaman 36yi bile görebilirsin o yüzden net bişey söylemek zor
  • berginyonbaenre  (06.10.14 20:42:54)
bulk nedir definasyon nedir merak ettim? soruna bir cevabim yok acikcasi ama bu terimleri merak ettim, ne yapmaya calisiyorsun sen?

  • gerard  (06.10.14 21:24:59)
gerard; bulk, kalori arttirimina gidip kas kutlesinde artisin maksimum olmasini amaclayarak cok yemek yemek. ama yaninda yagda aliyorsun. definasyon ise tam tersi, yag erisin diye kalorik deficit e dusuyorsun.

40 kol kac ainer kimse bilemez. su an kolunda ne kadar yag var bilemiyoruz. 36 ya dusecegini sanmiyorum ama.
nasil bir diet izleyecegine bagli. erken gec olmaz, gir sen yine, istedigin yere gelince bulk degil reverse diet yap. sonra istiyorsan yine kisa bi cut yaparsin.
  • sage  (07.10.14 17:22:21)