2. el ps3 alıcaz ama hiç bilmiyoruz?

ps3 bilgimiz kafeye gidip pes/fifa/blur falan oynamaktan ibaret...
şimdi sahibinden'e girsek nelere bakmak gerekir?
bütçe 400-500

mesela ntsc/pal olayı tam olarak ne? hangisini almak daha mantıklı bütçeye göre?
slim olması ne ifade ediyor?
kaç gb olmasının ne önemi var tam olarak? ne kadarı o bütçeye göre yeterli olur. tüm oyunları dvd takıp oynarız gerekirse gb sadece oyunu ps'nin içine gömmek için mi?
daha bilmediğim detaylar varsa yazıverin işte oyun oynamak dışında bilmiyorum hiç. bi de alırken arızası olup olmadığını oynayarak denemekten başka nasıl anlarız?

O paraya sıfır alırsınız. 2. Ele hiç bulaşmayın

  • kaptan memo  (06.10.14 19:00:56)
NTSC - Pal olayı bazı oyunlarda mevcut fakat dil dışında bir sorun yaşamazsın.
Bu saatten sonra orjinal Ps3 almak mantıksız, çünkü çıkacak yeni oyunlar ps4e çıkacak. Fifa 16 çıkmaz büyük ihtimalle.
Bu sebeple kırık versiyon alıp eski oyunları oynayıp daha Fazla performans alabilirsin.

Gb olayı şöyle pes13 8 gb yer kaplıyor, gran turismo 45 gb. Artı bu oyunların hızlı açılabilmesi için diske ön yükleme yapması lazım. 12 gb ile bu alan çok az olacağı için 2-3 oyun oyna eskiyi sil demen lazım.
320 gb olan kırık bir Ps3 ile harici Disk de kullanarak hemen hemen bütün oyunları oynayabilirsin.
  • rhan  (06.10.14 22:15:58)
fifa 14'ün ps2'ye çıkmış olduğunu düşünürsek kolay kolay ölmez ps3.

  • utungan  (06.10.14 22:18:09)