Porno siteler

Porno siteler neden kapanıyor yahu bizim ülkede?Tamam girmenin yolu var da amaç ne yani? İzlemek isteyen çoluk çocuk zaten yolunu bulur izler.

normal şartlarda yasal değil çünkü, suç.

  • anil  (04.10.14 21:58:10)
damacanaya hallenen bir millet yaratmak bütün amaç

  • Sskywalkeremre  (04.10.14 21:58:59)
İyi de niye suç? Hangi beyinsizin aklına gelmiş bu?

  • i was made for you  (04.10.14 21:59:21)
İstenen ve uygulanan her yasak algı yönetiminde insanlara yenilgi tattırmak ve istediğine erişememesini ya da bunun için yasa dışı(!) yola baş vurmasını sağlatmak. Bu sayede işlerine gelmeyeni suçlayacak veri oluşmuş oluyor ellerinde ya da zaten özgürlüğünü kısıtlamış ve seni istedikleri sınırlar içerisinde tutmuş oluyorlar.

  • erty_ksk  (04.10.14 22:00:00)
pornoya erişimi, en azindan görünürde, engellemesi ve zorluk cikarmasi sosyal bir devletin görevi. zira özellikle cocuklarin pornoya erisebiliyor olmasi, cocuk pornosu meraklilarinin da onlara ulasabiliyor olmasini mümkün kılıyor. bu sebeple, akp den bagimsiz olarak, pornonun kolay erisilebiliyor olmamasi gerekiyor. ama bunu yaparken, bu çağda tamamen anlamsız olan site/sayfa yasaklaması şeklinde yapmak yerine, sorumlulugu ebeveynlere birakan aile filtrelerinin yaygınlastirilmasi seklinde yapmak daha akillica.

bunun disinda porno tamamen kisisel ve bu sebeple de politik bir tercihtir. isteyen istedigini istedigi yerde izler. izleyen yetiskin oldugu sürece, devlete bok yemek düşer.
  • atmaca.ged  (04.10.14 22:10:04 ~ 22:10:47)
arkadaşlar onaylamasak da kanunla yasaklanmış şeyleri övmesek ve kanun yapıcılara beyinsizler, geri zekalılar filan demesek iyi olur.

zira bu da kanuna aykırı. suç ve suçluyu övmek, suça özendirmek.
  • mea maxima culpa  (04.10.14 22:27:20)
pornonun yasak olması 90lardaki refah partisi hükümetine dayanıyor.

yaşınızın tutmaması durumu varsa ve gerekirse anlatırız detayları
  • kosun lan mevzu var  (04.10.14 22:48:33)
advocatusdiaboli + 1
Şu zihniyetten beklenti ne kadar olabilir ki?
k1307.hizliresim.com

İyi ki bir yerlerden kaçak maçak giriliyor da pornoya, insanlar bir kısım enerjilerini boşaltabiliyorlar. Pornoyla bu kadar taciz-tecavüzün döndüğü ülkede pornosuz neler olurdu, kimbilir?

Bir de şu: eksisozluk.com
  • aychovsky  (04.10.14 22:48:45)
Iyi de zaten 90lardan once ulkede internet mi vardi derler adama , bence de refah partisine bok atalim hic problem degil ama dedigim de bi gercek degil mi

  • cecilia  (04.10.14 22:54:47)
90larda evet internet yoktu fakat video kaset (VHS / Beta) veya tv yayınları vardı.

  • kosun lan mevzu var  (04.10.14 22:56:35)
Cine5 ve kirmizi nokta ?

  • cecilia  (04.10.14 22:59:06)
erotik/porno ayrımı önemli.

  • kosun lan mevzu var  (04.10.14 23:00:43)
böylece pornonun suç olduğunu da öğrenmiş olduk. gerçi hamile bir insandan bile tahrik olan insanın pornoyu suç olarak görmesi ya da açık giyinen bayanların tecavüze açık kapı bıraktığını söylemesi kadar normal bişey yok. bunlara göre sevişmek te ayıp, öğrencilerin yüzde bilmemkaçı cünup, erasmus fuhuşu tetikleyen gereksiz bi oluşum falan.

  • lionel andres  (04.10.14 23:14:23)