İyi ki almışım dediğiniz ürünler

Teknolojik bir cihaz olabilir veya hayatınızı çok kolaylaştıran başka bir şey olabilir.

Benim

Nokia E72 : Normalde Note3 kullanıyorum ama E72 yi de evde aktif olarak kullanıyorum. Alarm kuruyorum, el feneri, yedek vs. Çok kullanışlı. Hayatta satmam.

Logitech kablosuz maouse : Çok pratik. O olmadan laptopu akıcı kullanamıyorum.

Bi de cüzdanı bırakıp yerine düğmeli bir kartlık almıştım. Onu çok seviyorum. Ufak ve çok kullanışlıı :D

10 sene önce aldığım ilk koşu bandı, bana bambaşka bir dünyanın kapısı açtı.

  • angelus  (03.10.14 00:14:48)
tatile çıkarken prezervatif.

her keresinde iyiki almışım diyorum, yazlık yerde çok pahalı oluyor.
  • fucking machine in my head  (03.10.14 00:14:53 ~ 00:15:33)
visko yastık: her boş vaktimde yatağa koşup kafamı yastığa koyuyorum. e72 bende de var. 3 gün şarjı gidiyor canım benim.

  • kırmızıkaşekaban  (03.10.14 00:17:45)
bekar ya da öğrenci evi için mikrodalga fırın ve cattle.

çok yürüyen birisiyseniz adidas ya da nike'ın yürüyüş ayakkabıları. hepsinde var mı bilmiyorum ama özellikle hava tabanlı ve fileli olanlar ideal bence.

table mate; tek sıkıntı alt kısmı yalama olursa koltuktan birden kalkmaya yeltenince oraya çarparak açıp bilgisayarı düşürebiliyosunuz.
  • b1019  (03.10.14 00:17:49)
xbox 360 controller. büyük fırında kullanılan yağlı kağıt. jbl on tour hoparlör. bağdatın tavuk baharatı.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (03.10.14 00:20:41)
Lumia 525

  • amarikanya fitbolcusu  (03.10.14 00:21:39)
kindle

  • kuzey li  (03.10.14 00:21:44)
@fucking machine in my head

Ekonomiyi abartıp BİM den alayım deme. Yırtılıyor :(

@b1019

Yürüyüş ayakkabısı olarak geçenlerde arkadaşlarda sürekli gördüğüm Kalanji Ekiden 50 isimli ayakkabıyı aldım Decathlon dan. Aldığım günden beri ayağımdan çıkarmadım. Çok rahat. Ayrıca fiyatı da o rahatlığa göre bedava. Bak bunu yazmayı unutmuşum...
Bi tane de siyahından alıcam.
  • raskolnikov2  (03.10.14 00:21:55)
iphone'un hangi modeli olursa olsun iyiki almışım diyorum çünkü benim gibi sakar bi adam için bulunmaz nimet. sağlam ve stabil

northface ürünleri: hastasıyım... hiç pişman etmediler hamd olsun.

tabiki kitaplarım. ayırmıyorum. ben öbür tarafa göçene kadar benimleler..
  • yorumlu yorum  (03.10.14 00:23:14)
Isvicre cakisi, 300 liraya aldigim ama tam bir canavar olan laptopum, yillar once aldigim camdan yapilmis mousepad ve numarali gunes gozlugum

  • thracian  (03.10.14 00:23:18)
Akilli telefon. 1 yil once gecti akilli telefona. Birde columbia bot var, tas gibi hem de indirimdeydi cok uyguna almistim.

  • delifaruk  (03.10.14 00:29:11)
kedim.
gerçi para verip almadım ama eve aldım sonuçta. psikolojik olarak hayatımı kolaylaştırıyor, sayılır herhalde?

  • vejeteryanvampir  (03.10.14 00:29:17)
Macbook Pro'cuğum.

  • amelie poulain  (03.10.14 00:29:51)
3 günlük olmasına rağmen kindle.

  • Vexq  (03.10.14 00:31:33)
bilgisayar ekranını tv'ye aktarma kablosu.

yandex navigasyon
  • mutantking  (03.10.14 00:33:12)
giyince atom karıncaya dönüştüğüm çok rahat spor ayakkabım ama eskidi :(
taksitle ve 2. el aldığım fotoğraf makinam.
çocukluk hayalim pisikletim.
herkes nokiaya para bayılırken aldığım lg p503.
cd girişi yok diye dalga geçilen ama +8 saat sarjı giden 1,5 kiloluk bilgisayarım.
bi de çok rahat bi sütyen var ama o konulara girmeyeyim.
  • seksen9  (03.10.14 00:55:11)
-kindle
-motosikletim
-20 yıllık çamaşır makinem (bin yılın icadı çamaşır makinesi bence.)
  • yakuza123  (03.10.14 00:58:26)
+8 saat şarjı giden 1,5 kg pc nedir acaba ? o pc'nin ifşasını bekliyorum.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (03.10.14 00:58:57)
Wii : Sayesinde hem para kazandım hem de çok eğlendim hem de kendimi geliştirdim (development anlamında)
DSLR Fotoğraf makinesi : Çok anlamlı zamanlarda iğrenç kalitede fotoğraflar yeni çok güzel fotoğraflara sahip oldum.
Ipad : Pc başında oturmaktan kurtardı, her gün rutin kullanılıyor.

daha bir sürü var gerçi...
  • iron  (03.10.14 01:28:37)
askdlfşşf arkadaş neden garipsediniz? 5 yıl önceki bilgisayarım acer aspire 3810t miydi neydi. huysuz sevgili gibi olsa da moralimin bozuk olduğunu anlayıp jet gibi çalışırdı. age off oynarken kasmazdı. hiç prize yakın masa aramadım, yanıma şarj aleti almadan dolaşırdım.
sevgilim olmasında da vizontele tuuba izlerken yarısında vizontele 1'i açmasının katkısı çoktur.

şu anki bilgisayarım da www.teknosa.com tuşları acer kadar güzel olmasa da aratmıyor eskisini.
  • seksen9  (03.10.14 01:30:24)
Hersey giderek gariplesiyor. Vizontele tuuba izlerken vizontele 1in acilmasiyla nasil sevgiki edindin allasen.

  • fucking machine in my head  (03.10.14 01:34:11)
Kesinlikle silahim. Oyle sacma birseyki bi parcam oldu resmen. Hic bi boka yaramasa bile belimde kilifinda kimsenin bilmedigi gormeyecegi bir yerde olmasi her duruma karsi acayip bir guven hissi veriyor

  • Solem  (03.10.14 02:06:10)
vespa. sehir ici mesafelerde hem pratik hem hizli hem ekonomik. toplu tasimadan bile daha ucuz.

  • chavezding  (03.10.14 02:06:55)
3 liralık şifreli bisiklet kilidi :)

  • ete summer  (03.10.14 02:08:01)
deotak.

hayatımı değiştirdi.
  • trajikomix  (03.10.14 02:38:32)
Kağıt havlu: Masaya dökülen zerzevatı sil, seks sonrası partnerin üzerindeki spermi sil, nezle olunca burnunu sil.. Bunun kadar muazzam bir f/p ürünü gelmedi, gelmez.

Laptop: Bayağı para dömeldim ama şu anda açamadığım oyun ve türevleri yok, ve sanırım önümüzdeki 5 yıl boyunca da olmayacak.

Ray-ban Aviator: Gözleriniz ışığa fazla hassassa Ekim ayında bile kurtarıcınız olabilir.

Motosiklet: A noktasından B noktasına ulaşmanın en hızlı ve keyifli yolu.

Lan ne maddiyat delisiymişim :/
  • a d s z p  (03.10.14 04:43:49)
salomon ayakkabı. amphıbıan serısınden üzüldügüm ayakkabısı olmadı henüz.

led lenser el fenerım. p7 falan degıl en ucuz 2 AAlı serıden. zweı brüder rulez.

bısıkletım. kendım topladım kısmen. 7 yılı gectı. ne zıncırı attı ne lastıgı ındı ne de bır defa olsun yagladım sıldım. cok da hunharca kullandım yazlık bır bölgede duruyor tuz ve nem de yüksek. bır kere üzmedı benı. baska bısıkletler gördügümden anladım dag bısıkletımın kıymetını. elım ılk degdıgınde cıllop gıbı bakım yapıp arayı kapatacagım. söz valla.

ıpod. 4g cıktıgı gğnden bu yana kullanıyorum günde 24 saate kadar müzık dınledıgım zaman da oldu:D o da bır defa üzmedi. ıtunes mal olsa dahı gene de üzmedı.

brıta su fıltresı. lan burda hayvan gıbı suya para verecegıme cesmeden doldur arıt 2 dk. mıs.

harıcı hdd. western dıgıtal. passport ve elements. 3.sü ultra olacak bu ay sonuna kadar uygun denk getırebılırsem.

pons. az eskıtmedım bulamadıgım kelıme de pek olmadı. almanca türkcesı sagolsun.

masa lambası genel. aldıgım her masa lambası odaklanmama yardım ettıgı kadar genel aydınlatmam da oldu. evın ısıgından cok masa lambası acık kaldı. özle de olmaya devam edecek. sımdısı ıkeadan mımar lambası yaylı falan. eskısı florasan cubuklu beyaz ısıktı.
  • wiillii  (03.10.14 04:46:54)
3m 1100 kulak tıkacı.

  • rabitelli  (03.10.14 12:23:07)
*17 sene once aldigim elektro gitarim. Arada sirada da calsam gene zevk veriyor.
*5 sene once aldigim nokia 5800. Neredeyse elim ayagim.
*Nereye gidersem gideyim yanimda goturdugum iliadin burun spreyim. Burnu hep tikali olanlar beni anlarlar.
  • foxmulder  (03.10.14 12:54:57)
muzikcalarim ve kulakliklarim: marka vermiyorum ama ust duzey cihazlar, ses epik seviyede, zevkten geberiyorum.
gaming laptop: oyunsever ancak mobil bir insan olarak oyun derdimi cozdu.
buharli pisirici: saglikli ve kolay yemek pisirimek icin
matarali blender: iki dakikada nefis saglikli kahvalti shakeleri yapmak icin
kindle: kitapsever ancak mobil bir insan olarak kitap tasima derdimi cozdu.
  • jupiterianvibe  (03.10.14 15:05:59)