Aliexpress eksik ürün

Merhaba 8 ürün siparişi verdim bir satıcıdan sadece 2si geldi. Prosedür nasıl işliyor kısaca anlatabilecek olan var mı? Yazılanlar çok uzun. Şu an anlaşmazlık formu dolduruyorum ama dört gün süresi varmış. Olumlu mu sonuçlanır bu durum olumsuz mu sizce? Teşekkürler.

open dispute yapınca paranı iade ediyorlar, sıkıntı olmuyor genelde.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (02.10.14 21:11:11)
satıcıya sordun mu önce? diğerleri nerde diye, belki elinde yoktur, sadece olanları yollamıştır.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (02.10.14 21:20:58)
Satıcıya sabah sordum cevap gelmedi. Elinde yoksa da daha önceki satıcılar elimde yok ne yapayım diye sordu hep. Ben de ya benzer ürün seçtim ya da olmayanları çıkarıp ödeme yaptım. Bununki çok saçma geldi.

  • i-pek  (02.10.14 21:23:00)
Satıcıdan cevap gelmiyorsa dispute aç.

  • zombi  (02.10.14 22:43:44)
kargo takip numarası almamakla yanlış yapmışsınız.işiniz şansa kalmış artık.sağlık olsun.

  • izole  (02.10.14 23:26:49)
zombi, dispute in progress şu an.
izole, kargo takip no almadığım nerden çıktı ki? Göndermiş ama bakmamıştım hiç şimdi aratınca bir sonuç çıkmıyor ama. Bir de o numarayla nalaka ki? Kargo geldi zaten ama eksik.

  • i-pek  (02.10.14 23:42:03)