kahve dünyasında

ne içeyim?

normalde dışardan türk kahvesi hariç kahve içen biri değilim ama şu an bişeyler içmem lazım. starbucksın cai tea lattesini severim. kahve dünyasının var mı güzel bi kahvesi?

yoksa starbucks mı arayayım?

Tatli yiyeceksen Kahve Dunyasi iyidir. Yoksa Starbucks, filtre kahve.

  • fortisvita  (02.10.14 19:10:27)
starbucksı bulamadım ya :) havaalanındayım, bi tek starbucks asma kattaymış ama asma katı bulamadım. bişeyler içmezsem kulağım ağrıyo uçakta. pegasus kahvesi de berbat. oy ben nerelere gidem.

  • seksen9  (02.10.14 19:14:06)
sabiha gökŞen

  • seksen9  (02.10.14 19:28:50)
biraz benim gibi af buyurunuz "keyif pezevengi" olaydın ve bir saat zamanın olsa ordan viaporta geçip tchibo da bir filtre kahvenin gideri ve kıymeti vardı:)

  • yorumlu yorum  (02.10.14 19:36:52)
@yy duyuruyu açtığımda vardı aslında 1 buçuk saatim :) iç hatlar asma kat yazıyo ama iç hatları tavaf ettim bulamadım. yoruldum da.

salepli kahve alayım en iyisi, daha önce içmediğim bişey.

bu kadar mühim mesele için vakit ayırdığınız için teşekkürler :p
  • seksen9  (02.10.14 19:43:00)
kahve mühim meseledir. çay ise daha mühim..

  • yorumlu yorum  (02.10.14 19:51:35)
sabiha'da pasaport kontrolünden sonra asma katta var starbucks. gayet de güzel dinlenmelik bir mekan. ic hatlarda yok diye biliyorum

  • atmaca.ged  (02.10.14 19:54:05)
iç hatlarda yeni açıldı, 2. kontrol noktasının hemen yanında 2. katta.

  • [silinmiş]  (02.10.14 19:57:10)
cai tea latte ile aramızda bi xray daha varmış :/ iç hatlar asma kat diyince benim aklım kapılara gitti askdldşd

neyse canım salepli kahve de idare eder şimdi. arakladığım fıstıklı çikolatalara sayayım.
  • seksen9  (02.10.14 20:00:31)
@douche o merdivenlerden de çıktım ama ötesine geçmedim nedense. sağ tarafta başka bişey vardı sol tarafta da asansör falan vardı. mc'in üstünü diyosan tabi.

  • seksen9  (02.10.14 20:08:49)
nereye geçemedin, yürüyen merdivenlerden çıkınca karşında işte?

  • [silinmiş]  (02.10.14 20:19:16)
cıks aynı yerden bahsetmiyoruz. karşıda duvar vardı.

  • seksen9  (02.10.14 20:25:30)
fındıklı filtre kahvesini çok seviyorum ben

  • mutlusismankedi2015  (02.10.14 20:51:17)