bir öksürük ne kadar sürer ?

arkadaşlar 3 hafta önce grip oldum. grip süresince hiç öksürmedim. 1 hafta sürdü. grip bitti öksürük kaldı. 2 haftadır öküz gibi öksürüyorum. geçen hafta doktora gittim. ciğerleri dinledi bi ses yok dedi. film çekmedi. sinüzüt faranjit falan geniz akıntısı var dedi. eyvallah dedim bi antibiyotik yazdı. 1 hafta kullandım . yok amk geçmiyor hala. sadece çok az azalma var. ? normal bir süreç mi bu yoksa ciğerlerde bi bok olmasın. vücutta halsizlik falan hiç b şey yok sadece balgamlı ökssürük

benim 4. haftam oldu devam ediyor. ayni sekilde ilk hafta griptim, sonra grip bitti oksuruk basladi ve devam ediyor.

  • nawres  (01.10.14 21:27:43)
Ciğere baktırın. Bende de oldu zatüre geçirmişim bilmeden. Önlem almazsan vereme gider Allah korusun. Tedbirde yarar var.

  • Aerdem  (01.10.14 21:34:12)
benim de bugun basladi. Veremli gibiyiz be, bu ne. Ama hatirliyorum, gecen yil dedigin gibi ayni sekilde oksuruge yakalanmistim 1-2 ayda gecmisti hicbir sey yoktu. Cayina karabiber koyabilirsin ya da bi cay kasigi karabiber + bal karisimi kesiyordu. Balgam kurutucu surup lazim sana.

  • barbara herhalde barbara manken olan  (01.10.14 21:35:08)
benim 1 yıl oldu :)) sigaranın da etkisi var tabi

  • lancelot du lac  (01.10.14 21:39:40)
2 aya yakın sürdüğünü bilirim. doktora defalarca gitmiştim, alerji deyip yolluyorlardı. artık hiç düzelemeyeceğimi düşünmeye başlamış ve bu durumu kabullenmeye başlamıştım ki, geçti. ballı tarçınlı ılık süt, vicks, balı+karabiber+zencefil beni az da olsa anlık rahatlatan şeylerdi. ama bence tekrar bi uzman doktora gitsen iyi olur.

geçmiş olsun bu arada.
  • mayaa  (01.10.14 21:39:50 ~ 21:41:29)
aman yarabbi. kontrol randevusuna git.

www.sezyum.com
  • [silinmiş]  (01.10.14 21:48:57)