Tuvalete tadilat yaptık nasıl olmuş?

Yeni dolap geldi, aynaların etrafına led çektik, biri çok beyaz olmuş dedi canım sıkıldı. Ben de farketmedim aslında yerler siyah olabilirmiş ama iş işten geçti tabii :( Sizce nasıl olmuş güzel mi, böyle de iyi mi ?

imgur.com

çok güzel olmuş. siyah miyah hiç düşünme ben koyu kahve yaptırdım ve çok pişmanım. keşke açık renk olsaydı ferah ve geniş görünecekti. senınkı cok daha hoş hayırlı olsun.

  • denne  (01.10.14 18:34:04)
canını hiç sıkma beyaz iyidir, tertemiz ferah ne güzel
renk haricinde benim zevkime göre biraz karışık, hem aynadaki aydınlatma hem 2 lamba hem de duvardaki süs çok karmaşık durmuş. üstelik stil olarak da alakasızlar. lambalar çok klasik kalıyor ve neden ikisi yan yana onu da anlamadım. hem lambaların hem de kelebekli şeyin gitmesi lazım bence.
ama dediğim gibi beyaz olması konusunda hiç sıkıntı yok, yerler siyah olunca iç boğucu oluyor.
  • lily briscoe  (01.10.14 18:36:38)
Seramikçi akıllısı yanlışlıkla bi delik açmış o kelebekli şeyi o delik kapansın diye üstüne astım :)

  • ekaterina  (01.10.14 18:38:43)
beyaz en mantıklısı ya. gayet de güzel olmuş. çamaşır suyunu hunharca kullanabilirsin. bizim banyo ve tuvalet açık kahve ama benim yine de hoşuma gitmiyo yani.

  • elorelia  (01.10.14 18:39:46)
o lambalardan birini sök bence. bir de tüm ışıklar aynı renk olsun. biri florasan biri sarı ampul olunca kötü duruyor. onun dışında güzel

  • mattiadestro  (01.10.14 18:42:48)
Ya ilk birini taktık inanın çok saçma durdu yoksa tek tek taktık, normalde sağına soluna takılır da bu modele olmadı işte. Teşekkür ederim sevindim valla :)

  • ekaterina  (01.10.14 18:44:49)
fazla zorlama olmuş.

  • vodafona kayıtlı böyle bir kullanıcı yoktur  (01.10.14 18:48:31)
Lambalar kotu, gerisi guzel.

  • fortisvita  (01.10.14 18:51:03)
Lavabo şık ama biraz küçük/dar olmuş. Yüz yıkama esnasında etrafa su sıçrayabilir.

  • Thredith  (01.10.14 18:53:10)
ben genel olarak beğenmedim. ışıklandırma kötü, lavabo çok küçük, dolaplar ve ayna çok cafcaflı. güle güle kullanın yine de.

  • devilred  (01.10.14 18:55:48 ~ 18:56:39)
Dolap hiç küçük değil aslında 2 tane 32 li tuvalet kağıdı var, evde zaten 2 banyo daha var bu sadece misafir için dolaba da çok ihtiyacımız yok zaten. Işıklandırma da aynı renk olacak sadece o lambalar daha bugün geldi yeni ampul alamadım.

  • ekaterina  (01.10.14 18:59:11)
bir de üstte cevaplayan arkadaşa ithafen, lütfen çamaşır suyunu hunharca kullanmayın, hatta hiç kullanmayın.
hem çevreye çok zararlı hem de zamanla seramiklerin en üst kısmını aşındırıp leke tutar hale getiriyor.

  • lily briscoe  (01.10.14 19:00:14)
iyi ki yerleri siyah falan yaptırmamışsın, böyle çok güzel olmuş.

  • april12th  (01.10.14 19:01:20)
@lily kokusuna tahammül edemiyorum ben el süremem zaten, tavsiyem beyaz sirke on numara beş yıldız temizliği var üstelik kokusuz.

  • ekaterina  (01.10.14 19:03:57)
rengi çok güzel olmuş ama o kelebeği çıkar oradan lütfen :) böyle çok karışık duruyor. lavabo da standartlara göre küçüktür belki ama içinde çamaşır yıkamayacağına göre sorun yok bence, aydınlatma için de dedikleri gibi aynı renk ışık kullanırsan her şey daha hoş olabilir :)

  • fraise  (01.10.14 19:10:46 ~ 19:13:52)
@fraise ben de istiyorum ama delik var işte :(( o zaman da çok sinirlendim aklıma gelen tek çözüm bu. Biraz daha düşüneyim bakim.

  • ekaterina  (01.10.14 19:13:23)
sicmaya cekinirim :(

  • içimdeki piç  (01.10.14 19:54:45)
mis gibi olmuş güle güle kullanın :)

  • klar  (01.10.14 19:57:37)
sarı ışıkları da beyaz yaptın mı pırıl pırıl olur. Bence güzel.

  • kimlanbu  (01.10.14 20:14:29)
Çoo hoş olmuş .Kardeşime dedim ki duyuruda biri cok guzel yapmiş tuvaletini , gel bak .Ekrana baktiginda , ben de tuvaletini etmiş sandım dedi, üzüldü bi.Eheh gulduk ettik,gule gule kullanin .

  • tsubasa  (01.10.14 20:28:06)
guzel olmus. ayna falan cok siradisi.

ama canak lavabo kulanmak cok pratik degildir bilesin.

gule gule kullanin.

lavabonun etiketini sokelim yalniz. kalmis kenarda
  • exlibris  (01.10.14 20:35:40 ~ 20:36:59)
güle güle sıçın. Lambaları pek begenmedim ama gerisi hoş olmuş. :)

  • kedidir o kedi  (01.10.14 21:50:30)
sexy olmuş. cidden güzel.

  • neil manke  (01.10.14 21:57:54)