Windows 8.1 Başlat Menüsü Eklentisi Hakkında

Konuyla ilgilenenler bilirler microsoft windows 8.1'e windows 7 dekine benzer bir başlat menüsü yapacaktı. Metro arayüzüne de oradan isteyen ulaşabilecekti yada seçmeli olacaktı. Bu yamayı da yaz aylarında piyasaya süreceklerdi.

Ne oldu o güncelleştirme ? Çıktıysa nereden nasıl ayarlanıyor vs. konu hakkında bilgisi olanlar yazabilirler mi lütfen.

Windowsun yamasasından haberim yok

Aşağıdaki linkte yer alan yazının Install a third-party add-on başlığında 3 tane eklenti vermiş. Ben denemedim ama o şekilde yapabilirsin belki.

www.computerhope.com

Soruna doğrudan yanıt olmadı ama...
  • otonom  (01.10.14 00:54:00 ~ 00:54:14)
evet third-party yazılımlar var. hatta classic shell windows 7 nin orjinal başlat menüsünden güzel olmuş. Ancak microsoft bu üçüncü parti yazılımlara gerek duyulmayacak bir resmi başlat menüsü çıkaracaktı. Sonra kaçırdım olayı. Takip edemedim. Çıktı mı çıkmadı mı bilmiyorum şu an. Onu öğrenmek istiyorum.

  • maxhoper  (01.10.14 00:57:44 ~ 00:58:25)
Stardock olması gerek, çok kaliteli yazılımı var. Malum yerden edinebilirsin.

  • cetoxim  (01.10.14 01:11:53)
Hocam onlar var da işte ben başka birşeyden bahsediyorum. Sağolun yine de.

  • maxhoper  (01.10.14 01:17:29 ~ 01:17:42)
bildiğim kadarıyla sadece söylenti şeklinde mevzu bahis olay; win 8.1 update 3'te bir ihtimal gelebileceği söyleniyordu veya direkt 9(10)'da olacak deniyordu. şu an görülen o ki 10'da kesin var ancak 8.1'e gelecek update pakedinde olur mu olmaz mı henüz resmi bir şey yok.

  • diabolus79  (01.10.14 01:24:57)