kalorifer yakmayan oç yönetici

50 daire de şikayetçi ve kapıcı bugün rapor almış adam yorgan döşek yatıyor hepimiz hastayız ve o.ç yönetici hala kaloriferi yakmamakta direniyor

kime nereye şikayet edeceğiz bu adamı?

15 ekime kadar yasak diye biliyorum

edit: doğalgaz için geçerli değil bu söylediğim.
  • vendorth  (29.09.14 23:40:32 ~ 30.09.14 00:01:28)
kömürlü ise eğer kalorifer sizin talebinizle keyfekeder yanmaz her belediyenin belirlediği tarihler vardır ekseri 15 ekim gibi yanar. ha bunun dışında kalorifer yakmak zaten yöneticinin görevi değil apartman görevlisi hasta ise yerine birini bulmak yöneticinin görevi olabilir ancak.

  • ludovico  (29.09.14 23:41:48)
ne demek yoneticinin görevi değil? o demiş yakma diye. adam yak derse yakıyor yakma derse yakmıyor. 15 ekim ne yahu kaynak verebilir misiniz nerde yazıyor bu talimat? apartman doğalgaz merkezi ısıtmalı ve çankaya belediyesine bağlıyız.

  • maresalx  (29.09.14 23:46:21)
benım bıldıgım 15 ekım degıl, hava sıcaklıgı 15 derecenın altına dusunce yakılıyor.

  • nickyy  (29.09.14 23:48:03)
belediyelerin belirledigi tarihlerden once yakilmiyor. istanbul icin 15 ekim diye biliyorum.

  • nawres  (29.09.14 23:49:21)
bizim de 15 ekim'de yanacak. normal yani o tarih

  • sta  (30.09.14 00:05:16)
mevzu çözüldü emsal olsun diye silmiyorum bu duyuruyu. büyükşehir belediyesini şimdi aradım şikayet ettim yarın zabıtalar gelip ısı ölçümü yapacak ve talimattaki değerlerin altında çıkarsa para cezası vereceklermiş yani 15 ekim 15 derece olayı aydınlanmış oldu. yönetici mevzuatı bilmiyor 15 dereceyle 15 ekimi karıştırıyor büyük olasılık.

  • maresalx  (30.09.14 00:06:43)
Geçen sene işyerinde totomuz dondu bu 15 Ekim muhabbeti yüzünden. Bu sene de sabahları buzzz oluyor. Kim çıkardıysa kafasına ediyim

  • shiranai  (30.09.14 00:09:08)