aktarmalı uçuş ve duty free

merhaba,

İstanbul'dan moskova aktarmalı olarak st. petersburg'a uçacağım. Hiç aktarmalı uçmadım daha önce. Çok heyecanlıyım:)

Şimdi ben Rusya sınırlarına girince hangi şehirde duty-free'ye girebileceğim? Moskova'ya uluslararası olarak geleceğim için orada mı yoksa uçuşumun son noktası st petersburg olduğu için orada mı? Moskova'dan st petersburg'a iç hat mı uçacağım? Hava alanlarında iner inmez transfer passengers diye tabela görüyordum hep farklı yöne giden. O yüzden kafama takıldı. Uçuş anladığım kadarıyla devam eden bir uçuş. yani farklı bir havayolu vb değil. Ne dersiniz?

Çok teşekkürlerr...

hem st petersburg hem moskova

  • headredhead  (28.09.14 23:32:58)
ben de en son aktarmalı uçtum. her iki duty free'ye de girebiliyorsunuz. zamanınız varsa moskova'da alışveriş yapın. olmadı indiğinizde de yaparsınız

  • allanpoe  (29.09.14 00:13:44)
Her ikisinden de alışveriş yapabilirsin ama kabin bagaji kısıtlaması aktarmada da geçerli

  • porcupinestrike  (29.09.14 08:01:48)
Cok tesekkurlerrr hepinize. @allanpoe 6 saat zamanim var arada :'( o yuzden de sordum aslinda. Nasil gecer bu 6 saat yoksa :)))

  • sappho  (29.09.14 09:06:32)