Kışın atlet giyiyor musunuz.

Kışın atlet giyiyor musunuz,giyiyorsanız neden?

Bugün donuyorum nedense,atlet giydim sanki biraz daha ısındım.Ankara'lılar sizde durumlar nasıl,üstümde hırka ve donuyorum şu an.

evet giyiyorum. atlet üstüne badi üstüne kazak üstüne hırka üstüne kaz tüyü palto giydiğim zamanlar oluyor. izmir'de yaşıyorum. ısınmak nedir bilmiyorum.

  • 111111  (25.09.14 19:05:22)
hayır, atlet giyince çok üşüyorum ve muhtemelen hasta oluyorum. heralde alışık olmadığımdan.

  • april12th  (25.09.14 19:08:08)
valla -30 derecelik soğuklar gördüm daha hiç giymedim. rahatsız ediyor beni. içe giyene kadar üstüne hırka, atkı, bere, mont falan diye gidiyorum.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (25.09.14 19:12:15)
ben giymiyorum. kot tshirt gömlek tarzı giyim yeterli oluyor.

  • isminivermekistemeyensuser  (25.09.14 19:13:07)
rusya kışlarında bile giymedim, burada hiç giymem. sevmiyorum.

  • lesmiserables  (25.09.14 19:19:05 ~ 19:19:15)
doğma büyüme ankaralıyım çocukluk biter bitmez atleti attım bi daha da hiç giymedim, bi kış çok soğuk geçmişti -16 derece filandı ondan bile giymedim.
hiç de giymem çok rahatsız edici.

  • neferkitty  (25.09.14 19:20:50 ~ 19:21:01)
Ortaokuldan sonra giymedim hic. Ankara'da da yasadim, soguk sehirlerde de (-35 derece) yasadim.

  • crown  (25.09.14 19:30:28)
Giymiyorum

  • delifaruk  (25.09.14 19:37:58)
2 yıldır yaz kış kesinlikle çıkarmıyorum. öncesinde de yaz kış giyemezdim. yaşlılıkla ilgili sanırım.

  • kenar  (25.09.14 19:44:48)
Çok nadir siyah ve spor tarz olanları giyiyorum. İçimde olsa gözükmese bile öyle rahat ediyorum.

Gerçi onlar bile sürünüyor dolapta geçen kış 2-3 kez giymişimdir en fazla.
  • orta buyuklukte bir ulkenin krali  (25.09.14 19:46:13)
atlet olmayınaca kendimi eksik hissediyorum, isteyen kıro desin isteyen başka bir şey. giyiyorum ben kısacası.

  • baldur2  (25.09.14 19:48:02)
Kışın giyerim, yazın giymem çünkü üşümüyorum. Kırolukla ilgisi yok Suits izleyenler bilir Harvey Specter da atlet giyiyor.

  • i was made for you  (25.09.14 19:54:30)
Bir 10 yıl kadar giymedim, sonra iki haftasını yatakta geçirip tamamen iyileşmemin bir ayı bulduğu bir "üşütme" geçirdim; o günden beri giyiyorum. Anneanne işi olanlardan değil de sporumsu olanlardan ve %100 pamuklu giyiyorum. Hatta çok soğuklarda altlı üstlü termal içlik bile giyiyorum. Öyle şeyler olmasa babam gibi yün basma tipi yün içliği giyip çoraba da sokarım; her yanım donuyor, yemişim seksapelini. Zaten kışın 370 kat giyindiğimden annem giydirmiş gibi kollarım kapanmıyor. İki yana açık kollarla denge tutturmaya çalışıyorum. Çanta zaten kolda durmuyor, düşüyor.

  • aychovsky  (25.09.14 19:55:07 ~ 20:07:22)
evet giyiyorum. giymezsem usuyorum. ama gomlegin icine tisort gibi olanlardan giyiyorum. fanila deniyor galiba

sundan degil de ruzgarligunlervegeceler.files.wordpress.com

uzun kollu olandan
  • exlibris  (25.09.14 20:00:49)
atlet yaz kış giyilir. yazın teri emer, koltukaltı iğrenç gözükmez. kışın sıcak tutar.

  • icim urperiyor  (25.09.14 20:22:39)
termal içlik (tişört gibi olan) ya da normal bi tişört giyiyorum içime.

  • reavelyn  (25.09.14 20:28:18)
herkes marjinal burda. iyiymiş. ben baya bildiğin beyaz atlet giyiyorum. çokta memnunum. giymediğimde kesin hasta olurum. böbreklere ağrı giriyor.

  • zam sampiyonu domates  (25.09.14 21:07:17)
Kışı tshirt-mont ikilisiyle geçiriyorum.

  • arnold schwarzeneger  (26.09.14 08:59:07)