Hangi yabancı dizileri izlediniz/izliyorsunuz?

Bir süre bol vaktim olacak. İzlemediğim birkaç diziye başlamak istiyorum. O yüzden izlediğiniz veya izliyor olduğunuz dizileri, konusuyla beraber yazarsanız süper olur, içlerinden seçeceğim çünkü.

Şu ana kadar izlediğim/takip ettiğim diziler: The Oc, Spartacus, Breaking Bad, Siberia, The Last Ship, Game of Thrones, Witches of East End.

Hepsinin yeri ayrı lakin şu sıralar aksiyonlu sahneler izlemek istiyorum. The Last Ship benzeri izlediğiniz dizi varsa, özellikle belirtirseniz sevinirim.

yanlış görmüyorsam orda prison break yazmıyor ? klasik olucak belki ama aksiyonsa aradığın baya baya ihtiyacını karşılar..hem oldukça akıcı..

  • qazaqwsx  (17.09.14 21:32:15)
friends
scrubs
doctor who
sherlock
  • 111111  (17.09.14 21:35:29)
last resort olabilir. (10-12-bölüm)

  • otoriter  (17.09.14 21:41:20)
Supernatural, Grey's Anatomy, Orphan Black, Once Upon A Time, Game of Thrones, House.

Yakın zamanda da Arrow, The Last Ship, Breaking Bad, Sherlock'a başlayacağım. Amma çok varmış be :/
  • mutlusismankedi2015  (17.09.14 21:42:03)
anladığım kadarıyla sen de benim gibi aksiyon temalı dizilerden hoşlanıyorsun. üstteki arkadaşın da dediği gibi aksiyonda zirve prison break'tir. sonraki bölümü iple çektirir. lost keza aynı şekilde. spartacus'te favori dizilerimden biridir, izliyormuşsun. siberia'da gayet iyi giden ama yarım kalan bi dizi oldu malesef.

orphan black'in farklı bir konusu ve sonraki bölümü merak ettiren bi yapısı var. bi çırpıda biten dizilerden. 2 sezon bitti, 3. sezon 2015'te. diğer önereceğim dizi banshee. aksiyonun bir an bile düşmediği, bol klişe içeren ama fena dövüş sahneleri olan aksiyonu bol, güzel çerezlik bi dizi. orphan black gibi 2 sezon bitti, 3. sezon 2015'te. bu iki diziyi seveceğinden eminim. son önereceğim dizi ise fargo. 10 bölümlük harika dizi. sadece izle. 2. sezonu tamamen farklı oyuncular ve farklı bir konu ile çekilecek.
  • lionel andres  (17.09.14 22:16:40)
aksiyon izlemek istiyorsun ve henüz 24 izlememişsin. ne duruyorsun?

  • xenophobe  (17.09.14 22:27:30)
sherlock, fringe, true blood

  • iste o kavunici balik  (17.09.14 22:29:32)
workaholics

  • bruceandwayne  (17.09.14 22:35:10)
aksiyon istiyosan ve bol vaktin varsa kesinlikle 24.

  • spirit crusher  (17.09.14 23:39:56)
person of interest. aksiyon var, Nolan var, Burke var, Abrams var...

  • roland  (18.09.14 00:37:27)