Ateşim var, evde değilim hiçbir malzemem yok

Yurttayım şu anda, deli gibi ateşim var, hiçbir şeyim yok (yiyecek, sıcak içecek). Uyumayı denedim titremekten uyuyamadım. Napayım ben şimdi uyumaya mı çalışayım yoksa boş boş oturup geçmesini mi bekleyeyim

Bir taksi çağır hastane aciline git, ambulans da çağırabilirsin ama tabi etik olarak doğru değil, ama biz lisedeyken çağrıldığında her zaman geliyordu.

  • atom karincanin torunu  (17.09.14 01:53:23)
Ilık duş al. Bileğine alnına peçete kıslatıp koy öyle uzan. Hava sıcak zaten örtme üstünü ince giyin.

  • cilekli pasta  (17.09.14 01:55:13)
Odanın içi çok soğuk. Dışarısı da soğuktu akşama doğru. Ya da bana öyle geliyor bilemedim. Duşu deneyeyim, bir süre daha geçmezse hastaneyi denerim teşekkürler

  • turakin  (17.09.14 01:57:48)
İlla ki bir oda arkadaşınızda, değilse de yurt danışmasının çekmecesinde, ilkyardım dolabında filan parol vardır. Hafif olmakla birlikte, ateş düşüren-ağrı kesen bir ilaçtır kendisi, uyumanıza da yardımcı olur. Bir bardak suyla yutun, faydası dokunacaktır.

  • sevgikusunkanadinda  (17.09.14 02:06:59)
Güvenlikten minoset aldım az önce. Teşekkürler

  • turakin  (17.09.14 02:15:49)
Boyle bi durumda yapilmasi gereken en onemli sey ilik-soguk bi dus almak, ne kadar usuyor Olsan da fiziksel olarak vucut isisini dusurmek.

Benzeri bir Seyi yurtta kaldigim ilk Sene yasamistim. Sanssizdim ki yurtta yeniydim, yalnizdim tanidigim kimseler de yoktu. Hic bir yeri gormuyor ve yuruyemiyordum. Her yer sallaniyor, ayaga bile kalkamiyordum. Duvarlara tutunarak el yordamiyla banyoya gittim, usumekten aglar halde suyun altina atabildim kendimi. Hic olmadigim ladar acinasi bi haldeydim. Ancak dustan sonra resmen dunyam yeniden basladi. O gunden sonra ufak tefek rahatsizliklar disinda hic hasta olmadim. Neyse, bu kismi konuyla alakasizdi ama anlatmak istedim yine de:) ne kadar zor geliyorsa da soguk suyla mudahale etmek gerekiyor.
  • dahinnotha  (17.09.14 12:02:08)
Boyle bi durumda yapilmasi gereken en onemli sey ilik-soguk bi dus almak, ne kadar usuyor Olsan da fiziksel olarak vucut isisini dusurmek.

Benzeri bir Seyi yurtta kaldigim ilk Sene yasamistim. Sanssizdim ki yurtta yeniydim, yalnizdim tanidigim kimseler de yoktu. Hic bir yeri gormuyor ve yuruyemiyordum. Her yer sallaniyor, ayaga bile kalkamiyordum. Duvarlara tutunarak el yordamiyla banyoya gittim, usumekten aglar halde suyun altina atabildim kendimi. Hic olmadigim ladar acinasi bi haldeydim. Ancak dustan sonra resmen dunyam yeniden basladi. O gunden sonra ufak tefek rahatsizliklar disinda hic hasta olmadim. Neyse, bu kismi konuyla alakasizdi ama anlatmak istedim yine de:) ne kadar zor geliyorsa da soguk suyla mudahale etmek gerekiyor.
  • dahinnotha  (17.09.14 12:03:30)