Spor yapmayanlar her sabah spora var mısınız?

Geçen ay nette çok güzel 2 egzersiz buldum. Sabahları toplam 15 dakikayı almıyor. Onu yapıp okula işe gidin. Çok kolay egzersizler. Kolay deyip burun kıvırmayın lütfen. Kolay olması düzenli spor yapmamızı sağlayacak. Düzene kavuştuktan sonra tempoyu arttırırsınız.

38.media.tumblr.com
images-cdn.9gag.com

bu ikisini ya kağıda yazın ya da printer dan çıkarıp duvara asalım..

Hareketlerin isimlerini youtube' a yazın nasıl yapıldığını not edin kağıtlara hepsi bu...

Kimler var benle??

Bu hareketlerin etki alanları nelerdir onuda yazsaydın harika olur bence

  • icimdekibiri  (07.09.14 19:51:40)
haftada 1 halı saha maçı yapıyorum, yeterli mi? :))

  • evde black smoke besleyen adam  (07.09.14 19:58:12)
deniycem. sabah spor yaptigimda hic iyi olmuyorum genelde ama bu pek zorlayacak bir seye benzemiyor.

  • chavezding  (07.09.14 19:59:20)
Sonuna 40 saniyelik bir Plank da ekleyin.

  • angelus  (07.09.14 20:05:31)
@icimdekibiri bu konuda uzman değilim ancak hiç yapmamaktan iyidir diye düşünüyorum. Sporda en büyük sıkıntı düzen çünkü. Bu benim gibilere kas faaliyetinden ziyade bi spor düzeni kazandırsa yeter.

(Nice sporlara başladım hep 1 2 saat ayırmam gerektiğinden bırakmak zorunda kaldım. Buna başlamak kolay bırakmak zor gibi)

@angelus önerilere açığız tabi ki :))
  • greatviolinist  (07.09.14 20:11:10)
ilk resimdekiler için tek tek youtube'a bakmaya bile üşenirken yapabilir miyim bilmiyorum ancak denemekten zarar gelmez.

  • 111111  (07.09.14 20:13:50)
Akşam yapsam olur mu? Sabah zaten 10 dakikada hazırlanıp çıkıyorum.

  • aychovsky  (07.09.14 20:19:37)
Ya abi yapın da sabahı akşamı dert değil.

Bu arada şimdi bakın youtube dan. Emin olun unutmazsınız. çok basit hareketler ya, benim çizimim berbat:)
  • greatviolinist  (07.09.14 20:24:11)
Silme bu duyuruyu. Favorileyemedim mobilden. Sonra bakicam videolara. Tesekkur.

  • old possum  (07.09.14 21:11:42)