Belli olmayan İngiltere Vizesi

İş arkadaşlarımın gazıyla priority servis almadan geçen hafta çarşamba başvurduğum İngiltere vizemden hala ses soluk yok.

Istanbul İngiltere Başkonsolosluğu'ndan 2 Eylülde 1-3 iş günü içerisinde vizeniz gelir diye mail gelmişti, bugün 3. iş günü. Uçak biletim pazar sabahtan olduğu için bugün mutlaka almam gerekiyor vizeyi.

www.ge2tr.tpcontact.co.uk vize durumuna baktığımız bu site çökmüş durumda. Arayıp sorabileceğim bir telefon numarası biliyor musunuz? Birde (bu tarz kurumların cumartesi çalışmayacağını düşünürsek) bir bardak soğuk su içmek dışında yapabileceğim bir şey var mı?

tam olarak anlayamadım. vizeniz sonuçlandı ve gönderildi mi? 3 günde vize alabileceğinizi sanmıyorum. ben en son aldığımda 4 gün içinde sonuçlandı. 2 gün sonra geldi.

  • allanpoe  (05.09.14 11:12:05)
Bugün öğleden sonra haber gelmezse hemen biletini birkaç gün sonraya ertele. Arada fark ücreti çıkar muhtemelen ama biletin yanmasından iyidir.

  • cakabo  (05.09.14 11:13:13)
Gelen mail'i ben de yanlış yorumlamışım. 2sinde "You will receive notification from us when a decision has been reached on your application. Depending on your country of application, please allow 1-3 days for courier service." şeklinde mail gelmiş.

@cakabo, Uçak bileti henüz alınmadı, rezerve halde. Pazartesi sabahtan eğitim başlayacak, eğitim parası geri alınmaya çalışılır, olmazsa benim yerime başka biri gönderilir muhtemelen.
  • elon  (05.09.14 11:25:51)