bu tur satın alınır mı?

www.prontotour.com

Artıları ve eksileri hakkında yorum yapabilirseniz seviniriz.

İtalya icin 1 hafta olsa daha iyi.

  • delifaruk  (05.09.14 08:58:58)
biraz koşturmaca olur ama bence yeterli. düşüneyim, belki bende alırım.

  • zam sampiyonu domates  (05.09.14 09:03:36)
Yapabilirseniz siz gitseniz (tursuz) hem daha ucuza denk gelir hem de daha rahat gezersiniz.

Ücrete nelerin dahil, nelerin ekstra olduguna dikkat ein :)
  • ruhi mucerret  (05.09.14 09:05:05)
@ruhi mücerret +1
italya güneye gitmeden olmaz! kuzey şehirleşmiş, soğuk, resmidir. diğer yandan güney insanları, mekanları ile cennettir. yolda durdurduğun insanlar can ciğer dost olursun, sıcakkanlıdırlar.

  • cliquot  (05.09.14 10:07:41)
Artisi fiyati. Hayli iyi fiyat
Eksisi suresi. 5 gun diyor ama vardiktan sonra alandan cikis yaklasik 1600 tur var otele varis 1900 sonra pert

Son gun ucak 1400 te sabah cok erken kalkarsiniz. Yol ver tur diyor. En gec 1200 de alana varmalisiniz.

Turizmci olmama ragmen ben hic paket almadim. Fiyata nazaran Rahat hareket etmek daha hosuma gidiyor

Son olarak pronto'nun en iyi oldugu yer italyadir.
  • monreve  (05.09.14 10:11:05)
euro 2 lira iken 500 euroya bunun 8 günlük olanından almıştım, artı napoli vardı.

panoramik tur denilen şey yalan, otobüs yarım saat gezdiriyor sonra koştur koştur kendin geziyorsun. ekstra turların hepsini yarı fiyatına kendin de halledersin. hatta turla gitme arkadaşım ya trenitalia diye mükemmel bir şey var, turla gidersen sadece görürsün, kendin gidersen doya doya gezersin.
  • kafkef  (05.09.14 10:27:48)
bence çok koştur koştur olur.1 hafta idealdir.
gidenlerin dediğine göre en son romayı görmek daha iyiymiş.önce romayı gördükten sonra diğer gidilen yerler fazla kesmiyormuş.
fiyatı iyi ama extra turlara katılmazsan çok büyük espirisi olmaz onları tur fiyatına ekle bence.
  • uykulu_fb  (05.09.14 14:15:51)