Erken boşalanlar için prezervatif çeşidi

Merhabalar,

Erken boşaldığım için (8-10 dk) doğru bir prezervatif kullanmak istiyorum. Okey rötar a baktım sözlükten adamlar sakın kullanmayın, cinsel organınızı hissetmiyorsunuz sonra diyorlar, bu yüzden almaktan vazgeçtim.

Tavsiyeleriniz?

8-10 dk erken değil ama süreyi uzatmak istersen tavandaki avizenin kaç taşı olduğunu falan say.

  • buzdagi  (03.09.14 22:21:07)
troll müsün bilmiyorum ama 8-10 dakika erken boşalmak için biraz geç gibi sanki. aman aman da değil ama erken boşalma sayılacak bir süre değil.

okey rötar ı hiç kullanmadım ama geciktirici etkili prezervatiflerin mantığı zaten penisi uyuşturmaktır. o sebeple birbirinden çok farkı yoktur diye tahmin ediyorum.

ama yerinde olsam süreyi uzatmak için psikolojik/biyolojik etmenleri daha olumlu hale getirmeye çalışırdım. partnerinle düzenli bir seks hayatıyla süreyi oldukça yukarıya taşıyabilirsin örneğin.

ha son olarak bakın ben 8-10 dakikaya erken boşalma diyorum duyuru kızları gelin bana verin tandanslı bir duyuruysa böyle bi duyuruya verecek kızın kafasını sikeyim. net.
  • syozkn  (03.09.14 22:48:16)
süreyi uzatmak istiyorsanız olayı bir soğutmakta.

mesela geleceğinizi yavaştan hissettiğiniz zaman çıkartın oral yaptırın yada yapın.

veya ön sevişme yapar gibi takılın biraz.

ama amaç penisi ve testisleri biraz soğutmak. sonra nereden baksanız bir o kadar daha gidersiniz.

hem zevk kaybı olmaz hem de süre uzar.

condom olarak da fex in long life'ını kulllandım 3 kere baya başarılıydı. (3'lü kutusubu almıştım yanlışla :) )
  • c1b2k3  (04.09.14 01:25:05)
Anladigim kadariyla sen israrla karsindakinin olmasini saglayamiyorsun. Sorun sende degil onda.

  • Solem  (04.09.14 04:57:50)
@c1b2k3 +1
Partnerin gelmediği her boşalma erken boşalmadır
Fex'in long life'ı, diğer çeşitleri gibi oldukça başarılı.

Ps: Ön sevişmeyi uzun tutmak da işe yarar
  • ravioli  (04.09.14 09:35:14)
Bunları inceleyerek deneyebilirsin..

www.bulabilirim.com

Tavsiyem playboyunkiler.. Gerçekten eşsiz ürünler..
  • white35  (17.09.14 21:42:14)