kan verdim pamuğu bastırmadım kolumda morarma var napmalıyım? [[capsli]]

bu resmi dün çektim: i.hizliresim.com

bunu da 10 dk önce: i.hizliresim.com

ilk gün kan verdiğim yerde şişme oldu. 2 gün sonra böyle morarmaya başladı. doktor 1 hafta 10 gün sonra kan dağılır dedi. ama ben kolumu şuan tam kapatamıyorum ve tam açamıyorum. deneyince acıyor.

yapabileceğim bişey var mı yoksa zaman bu konudaki en iyi ilaç mı?

Bu vakte kadar çok kan verdim böylesini ilk defa gördüm. Buradan ilaç tavsiyesi almak yerine aile hekiminiz ile iletişime geçin bence

  • canercuxy  (27.08.14 22:31:04)
benim ev arkadaşı paso kan verir kızılay'a. hiç böyle olmaz. tek bi yerde de değil izler

  • hononu  (27.08.14 22:33:12)
böyle kan verme olmaz kim dövdü la seni?

  • the wild kitten  (27.08.14 22:33:16)
Hirudoid hızlandırır.

  • Lim5  (27.08.14 22:33:32)
Git bi darp raporu al hocam sen.

  • yatagants  (27.08.14 22:34:45)
doktor değilim ama bu ney lan bunun kan almayla falan alakası olamaz ya da varsa bile herhalde sokaktan çevirsem 10 kişiden 5'i daha iyi kan alır. aile hekimine git bence yarın

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (27.08.14 22:35:07)
resmen iç kanama geçiriyorsun lan, bi hastaneye git.

  • fallthepieces  (27.08.14 22:38:53)
pamuğu bastırmayınca damarda pıhtılaşma olmayınca kan damardan kola sızıyomuş. doktor 1 hafta 10 gün içinde kan vücutta dağılır dedi. ama kolumu normal kullanamamak biraz canımı sıkıyor. giysilerimi giyerken filan biraz zorlanıyorum. şuan 5. gündeyim. son 2 gündür kolumu kullanırken zorlanıyorum.

  • error522  (27.08.14 22:46:00)
benim bundan da kötü olmuştu, kan verdikten sonra ovalamıştım bir de hemşire uyarana kadar. ovalayınca böyle daha çok alanın morarmasına sebep oluyormuşum, öyle demişti. zaman en iyi ilaç.

  • dust in the wind  (27.08.14 22:47:30)
düzenli kan veririm ancak hiç böyle olmadı. biran önce doktora başvur.

buz tut diyecektim, dilim varmadı. çok tuhaf olmuş kolun.
  • air  (27.08.14 23:38:54)
bana da oluyor benzeri kan verdiğim zaman, bir kaç günde geçiyor. artık hemşirenin kan alışından mı, yoksa başka bir şeyden mi bilmiyorum. çok endişelenecek bir şey olduğunu sanmam.

  • fengari  (27.08.14 23:46:38 ~ 23:46:55)
kesilmesi lazım kolun

  • baal  (28.08.14 00:03:41)
burdaki yorumlar çılgınmış :)

bekliycen yapacak bişi yok hacı. o kan zamanla dağılacak.
  • siradisi00  (28.08.14 01:30:57)
hametan pomad kullanabilirsin. bir de büyük bir pamuk parçasına kolonya boca et koy koluna.

  • dolaysiz tumlec  (28.08.14 02:03:25)
geçenlerde bizim şirkette sağlık taraması oldu, kan verdi herkes.
kan verenlerden 2-3 tanesinin kolu aynı seninki gibi oldu.
geçti ama birşey olmadı.
alkollü ağız gargarası bas moraran yerlere, morarmayı iyileştirir.
  • innerbliss  (28.08.14 11:00:06 ~ 11:00:44)
Rapor al izin kullan boşver ama rapora lırken bir doktora da göster

  • besirzade  (28.08.14 11:10:00)