İlk iş görüşmesi - Rezalet.

sıçtım resmen. hayatta almazlar beni işe. lan ne boktan bi işmiş bu iş görüşmesi. merkezi bi yerde büfe açacam. açayım mı?

çiköfteci aç

  • merkezefendi  (22.08.14 12:20:08 ~ 12:20:21)
ilk eln günahı olmaz. nice kötü geçen görüşmem oldu, nice çok kötü geçen oldu.

mesela ben şuanki işimin görüşmesinde adamla kavga ettim alanen.
daha sonra neden aldınız yahu, tartışmıştık dedim; bana gerekirse kavga edebilecek adam lazım dedi :)
  • joe dalton  (22.08.14 12:21:03)
olur böyle şeyler. sıçış yapa yapa sıçış yapmamamayı öğrenirsin. ben de çok değil şimdiye kadar 4-5 iş görüşmesine gittim. ilki felaketti, ikincisi ilkinden daha az felaketti, son iş görüşmem fena değildi ama. biz sizi ararız dediler çok mutluyum.

  • lionel andres  (22.08.14 12:31:19)
Merkezi yerde Büfe açarsan hayatın kurtulur yalniz :))

  • archely  (22.08.14 12:35:50)
salla ya iş bulana kadar kac kere gideceksin iş görüsmelerine. sal kendini rahat ol. Bu işler böyle.

  • bes  (22.08.14 12:42:13)
iddaa bayii aç.

  • air  (22.08.14 13:03:32)
büfe +1
öyle bir imkanın varsa kaçırma.

  • yue  (22.08.14 13:07:37)
merkezi yerde büfe için en az 750k para lazım bu arada. merkez dediğim de kartal-pendik merkez falan. levent için 2m en az

  • joe dalton  (22.08.14 13:23:50)
Ha ha, kendimi gordum, benim de oyleydi ilk is gorusmem, korkunc bir hayal kirikligi yasamistim, hepsi birer ani olarak kaliyo merak etme

  • balpolen  (22.08.14 14:00:14)
İlk iş görüşmesinde böyle karamsar olunur mu yahu. Daha çok görüşmeye gidip geleceksin dur bakalım hele. Zamanla sakinleşir, rahatlarsın.

  • osurdum  (22.08.14 14:08:13)
ilk iş görüşmeleri genelde böyledir. ben ikinciden sonra kaşarlanmıştım.
aslında her şeyi hayırlısı diye boşuna demezler. şansın varsa, kafan yatkınsa kendi girişimini kur, hayata geçir. bir gün sana iş görüşmesine gelsinler.
bir başkasının emrinde çalışan herkes bir gün kendi işini kurmayı hayal eder. sen şimdiden hayal et. zamandan kazan ;)
  • cliquot  (22.08.14 14:26:56)