hülya avşar'ın ays bakıt çelıncını gördünüz mü?

görmediyseniz şu; alkislarlayasiyorum.com

hadi kıyafetleri anladım ıslanacak sonuçta istediği gibi giyinebilir de o kocaman platform topuklu ayakkabılar nedir yahu, siz ne düşünüyorsunuz?

düşünmedim.

ayrıca als.
  • tepedeki psychedelic adam  (21.08.14 16:44:18 ~ 16:44:57)
yapılan her şeyi sorgulamamak lazım. amaç bir şeye dikkat çekmek, destek vermek. o da onu yapmış. ister topuklu ayakkabı giysin, ister yalınayak olsun.

  • rock n roll  (21.08.14 16:49:45)
Amaç alsye dikkat çekmekse çekiyor iste. Ayakkabi ve kıyafette bi sorun göremedim.

  • instant crush  (21.08.14 16:50:13)
aha bu da kate upton amk

www.youtube.com
  • sansar111x  (21.08.14 16:51:41)
@tepedeki psychedelic adam
(bkz: ice bucket challenge )

  • yue  (21.08.14 16:51:47)
@sansar111x
kate'i görmüştüm asıl ondan beklerdim ama hülya avşar şaşırttı beni :p

  • yue  (21.08.14 16:53:25)
ayrıca bunların bi boka da dikkat çektiğini düşünmüyorum işin açığı bu videolardan als ile ilgili en ufak bir fikir edinemiyoruz sözlükte yazdım als nedir diye ilk girilerden bişey anlamadım sonra pes ettim.
ünlü insanların eğlencesi oldu işte başka bişey değil bence.

  • sansar111x  (21.08.14 16:54:57)
vay be kate upton'la bir kez daha gurur duydum, ne guzel efendi efendi, asil bir hanfendi gibi yapmis cellincini.

  • nawres  (21.08.14 16:57:33)
kimin yaptığı önemli değil. amaç destek.
akşama ben de teras katında yapıcam. ayağımda terlik ve şort ile. ciddi söylüyorum.

  • gece lampulu  (21.08.14 16:59:43)
''ohelilihihi''

ahaha :D
  • air  (21.08.14 17:13:06)
Oha ayakkabıya hiç dikkat etmemiştim o kadar çok dekolte var ki...
Bu arada Hülya Avşar seksi olmaya çalışmış bence ve de olmuş, bu kadında böyle türk usulü bir seksapel var, derede çamaşır yıkayan ya da leğende yıkanan geleneksel türk kadın seksapelitesi .

  • urasil  (21.08.14 17:18:34)
hem önemli bir şeye dikkat çekmiş gibi yaparım hem de reklam olur oh mis. als falan sikinde değil kimsenin. dakikada onlarca insan sıtmadan ölüyor afrika da.

  • ya ben lan neyse  (21.08.14 17:20:57)