iş görüşmesinden kaç gün sonra aradılar "gel çalış" diye?

nasıl oldu sizinki?
biz sizi ararız deyip mi aradılar yoksa tamam gel çalış mı dediler.
aradılarsa kaç gün sonra aradılar.

iki üç hafta sonra arayıp ikinci görüşmeye çağırdılar. o görüşmede de ne zaman başlayabilirsin diye sordular.

  • inheritance  (21.08.14 15:20:18)
Kuruma göre değişir. 2 gün sonra diyen de oldu, 2 ay sonra diyen de. Bazı kurumlar işe alım sürecini hızlı tutuyor, elemana ihtiyacı acil oluyor. Bazıları da uzun uzun herkesle görüşüyor, eliyor, tercihini yapıyor, bu süreç de baya uzun sürebiliyor.

Biz sizi ararız klasik bir laf gibi gelse de bunu diyen ve arayana da rastladım, tamamen karamsar olmamak lazım.
  • osurdum  (21.08.14 15:21:12)
Türkiye çapında ilan verildi.
İlana yaklaşık 2000 kişi başvurdu.
mülakatlar 1 ay sürdü.
tüm mülakatlar bittikten sonraki gün beni aradılar aradığımız kişi sensin buyrun gelin dediler.(18 kişi kabul edildi).

mülakatlar 1-31 mart arası idi. 1 Nisan'da beni aradılar.
  • basond  (21.08.14 15:21:25)
eve geri donus yolunda aradilar. dusunup sizi ararim diyip diger is teklifiyle karsilastirdim, 2 gun sonra da kabul ettim.

  • nawres  (21.08.14 15:21:37)
Hala aramadilar :(

  • 111111  (21.08.14 15:21:48)
son iş görüşmemde 2 hafta içinde dönücez dediler. bekliyorum bakalım.

  • sir gawain  (21.08.14 15:26:59)
ilk işimde görüşmeden çıktıktan 4 saat sonra falan aramışlardı, şimdiki işimde de görüşme esnasında tamamdır bu iş demişlerdi.

  • fuckerlove  (21.08.14 15:28:40)
rekorum 1 saatti :)

  • zam sampiyonu domates  (21.08.14 15:44:50)
Son mülakattan bi buçuk ay sonra aradılar beni.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (21.08.14 15:50:57)
ilk iş görüşmemde adam o an anlaştı benimle, gel başla pazartesi dedi. ufak şirketti 10 kişi bile değildik

ikinci şirketim holding, kurumsal şirketti, 3 kere görüştük, sonunda 1 hafta sonra gel dediler, toplam 1 ay kadar sürdü

son işimde de teklif aldım gelmek istermisin bize diye, tamam dedim, ben istediğim tarihte başladım
  • cruseo  (21.08.14 15:58:22)
Beni son görüşmeden bir gün sonra aradılar. Ama görüşmeler 1 ay sürmüştü. Bi arkadaşımı 15 dk sonra aradılar.

  • phoenixboy  (21.08.14 16:26:39)
ertesi gün aramışlardı beni.

  • innerbliss  (21.08.14 16:51:03)