bioenerji ile bel fıtığı tedavisi

hacı hocanın bir versiyonu gibi geldi bana. bilenler fikir verin?

bu işi gerçekten yapanlar var. adana seyhan'da bir adamın biyoenerji ile yatalak adamı kaldırdığını gördüm. Bunlar genelde hacı hoca değil zaten. Ama kandırıkçı da çok tabi.

  • MustafaCan  (20.08.14 17:58:11)
hacı hoca evet. ona gidenler de böyle absürd şeyleri kovalayanlar zaten hep.

  • hkku  (20.08.14 18:27:36)
www.facebook.com
bak bu adamın belgeseli bile çekildi, ilaçla tedavi edilemeyen egazamayı tedavi etti.

İnsanlar ne güzel atıyor cahilikmiş. 500 yıl önceki fizkçilerden bazılarına quantum fiziği anlatsan da cahil olurdun, o misal.
  • fiber  (20.08.14 20:07:13 ~ 20:08:19)
konuyla ilgili soyle bir anim var: 1 ay once otobusle egeye gece seyahati yaptim ve koltukta nasil uyuduysam artik sabah uyandigimda boynumu yerinden oynatamiyordum, sirtim ha keza cok agriyordu. yolulugun basinda biraz muhabbet ettigimiz kadin "ben fizyoterapistim, donun sirtinizi bir bakayim" dedi. iyi dedik donduk, biraz ovaladi falan bir seyler yapti. sonra da " enerji vereyim ben size bir" dedi. "ney?" demeye kalmadan basladi kadin. 2 dk surmedi, benim boyun oldu sana firindan yeni cikmis gibi taze. ne agri ne bir sey.

normalde inanmam boyle biyoymus, enerjiymis ama kadin bi sekilde duzeltti beni 5 dakikada.

bu da boyle bir animdir.
  • fengari  (20.08.14 21:25:51)