5-6 metreden rahat çeken bi kablosuz klavye-mouse set

5-6 metreden delay yapmadan çalışacak en ucuz kablosuz klavye mouse sete ihtiyacım var arkadaşlar.

@want2die, aynen hacı hasta eder. laptop'ı tv ye bağlayıp oyun açıcam, öyle pek fps oyunu değil ama arada kopmalar falan olrsa ben anında sinirlenirim amk.

  • kamera motor  (20.08.14 17:00:09)
logitech mk710 klavye ve logitech g700s var. masaüstü tv ye bağlı. mesafe 2-3 metre. sıkıntı yok. alıcıları klavye ve fareyi direkt görebilen bir yere koyunca sıkıntı olmaz zannımca. eski logitech wave ile 15 cm de bile gecikme yaşıyordum ben. mk710 la sorunum olmadı hiç. yalnız 200 küsür lira mk 710 seti :( g700s te aynı şekilde :/

  • washe  (20.08.14 17:11:19)
microsoft wireless mouse 1000, set değil ama 5 - 6 metrede takılmadan çalışıyor. oyun oynamadım yalnız oynama imkanım yok bulunduğum yerde.

  • inheritance  (20.08.14 17:32:49)