ağaçlı güzel yol

böyle burdakiler gibi türkiye'de nerde vardır? atatürk arboretumu'nda vardır belki.

nature-sights.com

tepelerde benzer bir yer var.

  • mayeskuel  (18.08.14 00:53:20)
Bunlarla kıyaslanamaz tabii ama görünce benim aklıma direk itü inşaatın ağaçlı yolu geldi. ^_^
www.fotokritik.com

  • ay nov kung fu  (18.08.14 00:55:10)
bu kadar degil tabi de ben encok gokova-marmaris arasindaki yolu severim.

bir de yedi gollerden sile-agva taraflarina giderken bir yoldan gectiydik. yerini hatirlamiyorum ama manzara hala aklimda.
  • nicki martin  (18.08.14 01:01:20)
aynen arboretum'da böyle güzel bir yol vardı. bir kaç yerde daha denk gelmiştim çift tarafı sık sık ağaçlarla dolmuş yollar ancak şehri bile hatırlamıyorum :/

  • joy stick  (18.08.14 01:01:49)
Beykoz korusuna giden bir yol var aynı 1. Fotoğraftaki gibi.

  • ekaterina  (18.08.14 01:03:48)
Arboretum'da da varmış,gidilecekmekanlar.blogspot.com.tr

  • ekaterina  (18.08.14 01:05:46)
5 6 sene once gitmistim ama izmir/selcukta selcuktan efes kusadasi yonune giderkenki yuruyus yolu oyle idi. hala oyle mi bilmiyorum agaclar duruyordur heralde.

  • babamasoliimbananickaldirsin  (18.08.14 04:05:19)
Yukarda dendigi gibi beykoz korusu.

Ayrica polonezkoy.
  • kuja  (18.08.14 04:18:04)
@babamasoliimbananickaldirsin

sen söyleyince hatırladım. artemis tapınağının yanındaki yol herhalde dediğin. hatta fotoğrafını çekmişliğim de vardı geçen sene :) ama yanından da otoban gibi olmasa da şehirlerarası yol geçiyor. öyle de bişey var.

scontent-b-ams.xx.fbcdn.net
  • tepedeki psychedelic adam  (18.08.14 11:10:15)
tepedeki psychedelic adam evet bu olmasi lazim. selcuk merkezden thk nin havaalanina giderken sagda. evet yanindan yol geciyor o kotu.

  • babamasoliimbananickaldirsin  (18.08.14 15:50:09)
bu kadar güzel değil belki ama ağva yolu var. şileden gelirken ağva sahil yoluna girmeyip düz devam edeceksiniz.

  • argent dawn  (18.08.14 15:52:07)