Hiç Risk Aldınız mı ?

Hayatınızdaki en büyük risk neydi ?

Okulu bir süre bırakıp okuduğumdan başka bir sektörde çalışmaya başladım. Kariyer planlarım neredeyse kökünden değişir gibi oldu.

  • g man  (17.08.14 01:51:11)
beşiktaşlıyız. risk budur.

  • vaktiyle iyi biriydi  (17.08.14 01:52:50)
uyuyoz, daha büyük risk mi var? bütün dünyaya güvenerek uyuyoz.

  • icimdekibiri  (17.08.14 01:57:36 ~ 01:59:36)
lisede okul degistirdim, universitede okul degistirdim, sonra tekrar degistirdim :)
bunlari aileden habersiz/rizasiz yapip tum sorumlulugu ustune almak buyuk riskti benim icin. cekingen, pasif bi cocugum ben.
gariptir bugune kadar aldigim tum riskler kisa veya uzun vadede beni ileriye goturdu.
  • hjarteblod  (17.08.14 01:59:32)
Bu duyuruya cevap verdim :)

  • mea maxima culpa  (17.08.14 02:01:13)
evet, ev için kredi çektim. 4 sene baya bir çektim. ama şimdi hafifledi. hatta benim açımdan olan kısmı bitti diyebilirim, ev sahibi oldum.

  • füt  (17.08.14 02:09:50)
Bu yıl matematik bölümünü bıraktım, 2. dönem okula hiç gitmedim ve ygs/lys çalıştım. Matematikte bütün derslerden kaldım ama makine müh. kazandım. Dolayısıyla da kaydımı sildirdim. Kazanamasaydım bölümümden olacaktım. 21 yaşımdayım ve şu ana kadar en büyük risk olarak bunu aldım.

  • hohoya  (17.08.14 02:12:49)
sahte belgeyi polise okuttum bi güzel.

  • hkku  (17.08.14 02:44:09)
Şu aralar büyük oynuyorum.
Batışımda şaşalı olur:)

Biraz düşününce
Hiç bilmediğim bir ürünün bir süre ticaretini yaptım. Haftalık 50binli mal çeviriyordum. Hata payım sıfırdı.

Geçen gece zirveye çıkıyorken araba iki tekerde kaldı. Uçurumda ölüme ramak vardı.

Hayatımla ilgili kararlarda kendime acımamam. Nerdeyse bir hiçuğruna koca düzeni yok sayabilirim.

Hala devam ediyorum yalnız, daha büyük bir sirküle söz konusu şimdi. Büyütüyorum diye ofis iş falan kurdum, dahası ailemin bilehaberi yok. Anlaşmayı İmzalayabilirsem açıklarım. Anlayacağın bu kadar yarağın altına yalnız girdim.
  • saksı  (17.08.14 03:58:04)
ortaokulda mahalledeki serseri çucuklarla takılırken bekçi köpeklerinin yanına gidip tasmalarını çözüyordum. kaç tane köpek çaldık kimbilir, iyi yakalanmamışız... risk bunun neresinde, işte ısırır mısırırdı belki pitbull doberman kurt fln. ama yanlarına giderken tip tip baksalar da kuçu kuçu yapıyodum kuyruk sallıyodu ibişler. şimdi yapamam heralde.

  • neseranni  (17.08.14 04:00:58)
Aşık oldum.

  • fiber  (17.08.14 04:03:42)
bugün işe gitmedim

  • mosakale  (17.08.14 06:14:41)
21 yaşında okuldan kaydımı sildirdim. yani bölümümden oldum bile. riks budur:)

  • geberix  (17.08.14 10:17:29 ~ 10:24:13)
1 senelik maaşımı peşin alıp, üstünede bir miktar kredi çekip bir işe girdim.
eğer umduğum gibi giderse 2 seneye köşeyim. bakalım artık.

  • etna  (17.08.14 11:01:31)