Porno sanatını icra eden kadın veya erkekle evlenir misiniz

soru başlıkta

değil evlenmek bi ilişkiye bile başlayamam. serde kıskançlık var.

  • kaffle  (16.08.14 12:01:22)
porno sanat mıdır, bence onu konuşalım önce

  • bir fincan kahve ile film izlemek  (16.08.14 12:03:26)
hayır ya saçmalama.

  • benaslindayohum  (16.08.14 12:04:19)
porno sanatı derken?

  • bira sisesi kapagi  (16.08.14 12:04:32)
birazdan buraya midesi geniş kolpacı ekşiciler toplanacak.
böyle bişiyi yapmak için midesiz olmak lazım.

  • kamera motor  (16.08.14 12:06:09)
Mümkünsüz

  • kirk karaktere sigmayacak adam  (16.08.14 12:11:34)
düşündüm de evlenebilirim galiba.
ama çok zor la... bilemedim. çok seversem evlenebilirim evet.

  • siradisi00  (16.08.14 12:13:27)
böyle midesiz insan olamaz ya.
ulan günde 10 20 30 kişinin üzerinden geçtiği bay/bayan farketmez aynı evi, kaşığı nasıl paylaşırsın lan.

  • gencligimi kimse bilmez  (16.08.14 12:13:39)
evlenme fikrine karsiyim; ama iliski yasarim.

  • mayeskuel  (16.08.14 12:19:31)
yok kanka. pornoculuk rezilliktir.

  • baldur  (16.08.14 12:23:46)
icra etmeye devam ediyor mu, istifa edip emekliye mi ayrılmış?

  • fever  (16.08.14 12:23:55)
Namümkün

  • ontheroad  (16.08.14 12:25:56)
soruyu şöyle değiştirsen güzel olabilir. sibel kekilli'yle evlenme şansınız olsa, evlenir miydiniz?

  • widee  (16.08.14 12:27:54)
Yoh artık!

not: Sibel Kekilliyle de evlenmezdim.
  • fuzuli  (16.08.14 12:30:09)
@mayeskuel+1

-Sanat, en genel anlamıyla yaratıcılığın ve hayalgücünün ifadesi olarak anlaşılır.
-Sanat sözcüğü genelde görsel sanatlar anlamında kullanılır. Sözcüğün bugünkü kullanımı, batı kültürünün etkisiyle, ingilizcedeki 'art' sözcüğüne yakın olsa da halk arasında biraz daha geniş anlamda kullanılır. Gerek İngilizce'deki 'art' ('artificial' = yapay)[3], gerek Almanca'daki 'Kunst' ('künstlich' = yapay)[4] gerekse Türkçe'deki Arapça kökenli 'sanat' ('suni' = yapay)[5] sözcükleri içlerinde yapaylığa dair bir anlam barındırır.

Bu anlamda yola çıkarsak porno da sanat olabilir.
  • bartholomew87  (16.08.14 12:31:09 ~ 12:39:36)
dost hayatı yaşarım.

  • zgrydn  (16.08.14 12:32:11)
üniversitede yurtta kalırken oda arkadaşlarımdan biri sevgilisiyle yaptıkları hayvanlıkları anlattıktan sonra odanın içinde kızın dokunduğu yerlere dokunamaz olmuştum, ki "yabancı" da değil, sevgilisi alt tarafı. dediğin türden birisiyle aynı evi paylaştığımı düşünemiyorum. bak evlilikten bahsetmedim bile. aynı evi paylaşmak dedim.

  • letheavendangered  (16.08.14 12:36:58)
@letheavendangered, arkadaşının sevgilisiyle yaptıkları hayvanlık mıdır bilemem ama arkadaşının bunlara sana bu detayda anlatması sahiden hayvanlıkmış.

  • fever  (16.08.14 12:48:54)
  • buzdagi  (16.08.14 13:16:37)
bende pornocuysam olur.

  • mattiadestro  (16.08.14 13:44:36)
Evet.

  • evilinacloset  (16.08.14 13:45:13)
para karşılığı seks yapıyorlar bi nevi, sanattan çok fuhuş. evlenilmez tabi ki

  • kafkef  (16.08.14 13:52:43)
Oncelikle olayi anlayabilmek icin bakis acimizi degistirmeliyiz.

Sen isciysen, calisansan, konu komsun maaana buluyorsa pornocu ile ayni binada bile oturamazsin.

Ama sen bi charlie sheen isem.. bir playboy isem. Pornocu ile yasamak gurur vericidir.

Yani 800 lira kazaniyorsam. Eltim, gorumcem, kaynatam varsa.. aman konu komsu ne der durumundaysam hayir.. ama dan bilzerian isem. Mankenlerin sirtindan Dun kokain ictiysem.. evet.
  • ibomiu  (16.08.14 13:55:12)
Hazir bu konu acilmisken izledigim bir filmide tavsiye edeyim.

www.beyazperde.com "Yeni Başlayanlar için Vahşi Batı"

Burdaki yan rollerden birinin nisanlisida fahise olarak bir barda calisiyor. Eleman sevgilisini almaya gittiginde cogu zaman biraz oturup beklemek zorunda bile kaliyor. Isin en sacma tarafi ise, kizin evlenmeden cocuga mermemesi :p
  • VIPCH  (16.08.14 14:05:55)
sanat kelimesine katılmamakla beraber evliliği de yanlış buluyorum. gene de niye cevap yazmak istediğimi şu an ben de anlamadım.
ama ciddi ilişki yaşar mıyım şeklinde olsa evet derim. porno sektörü iğrenç bir şey olmasına rağmen büyük televizyonların saçma sapan dizi sektörleri bence daha iğrenç. porno en azından birilerini rahatlatmaya yarıyor. televizyonda o da yok. yani para kazanmak için seks yapan insan, daha çok para kazanmak için televizyon kanalına kendini satan insandan yeğdir. aynı zamanda "memur olayım da ben de klasik sistem hayatı yaşayayım" diyen insandan da yeğdir.

  • baobap  (16.08.14 14:14:05)
Eve iş getirmediği sürece sorun olmaz :pP

  • pandispanya  (16.08.14 14:17:07)
kamera motor'un bahsettiği geniş ekşicilerden biriyim ancak yine de evlenmem diyorum.

yalnız benim sebebim porno yıldızı olması değil, pornonun kendisi. şöyle ki, eşimin sabah sete gidip bissürü herifle zigişmesini, porno sektörünün çarklarından biri olmasını, milyonlarca herife osbir malzemesi sağlamasını sevmem. yani mesele "vermesi" değil de, sektörün ve ortamın rahatsız ediciliği benim açımdan. kadınların tehlikeli ve ağır işlerde çalışan heriflerden ziyade eli yüzü düzgün, daha sakin-normal işleri olan adamları tercih etmesi gibi.

hem cinsellik hem de ilişki konusunda sapıklık derecesine varan garip fikirlerim olduğu için "AAAA EŞİM BAŞKASIYLA KESİNLİKLE SEVİŞEMEZ" diyemiyorum. öyle ya da böyle, evliliğin veya sevgililiğin bir döneminde çiftler ya aldatır ya da cinsel hayatlarını renklendirmek için başkasına meyleder diye düşünüyorum şahsen. ama kendim bunu kaldıracak kapasitede birisi olmadığım için osbire devam ediyorum. saygılarımla,
  • pescador  (16.08.14 14:19:19)
Evlenirim, ben de sektöre girerim. Sadece birlikte film çekeriz. Şu an Kayden Kross'un yaptığı gibi.

  • i was made for you  (16.08.14 14:22:25 ~ 14:22:36)