ankara'ya tasiniyorum

istanbul'dan kurtulmak icin aklima daha mantikli baska bir yer gelmedi. 2-3 gune ayrilacagim. param var. ankara'da cok pahali olmayan nereleri onerirsiniz? elit kesim olmasin..

Eryaman.

  • benoyledemekistemedim  (13.08.14 19:55:16)
gel gel, balgat'a gel.

  • otshe  (13.08.14 20:09:03)
eryaman merkeze çok uzak. ama fiyatları uygun. benim önerilerim cebeci-kurtuluş civarları. gazi mahallesi de olabilir.

  • yirmisantim  (13.08.14 20:09:50)
Seyranbağları, hiç elit kesim değildir.

  • buff  (13.08.14 20:10:10 ~ 20:10:27)
Calisacagin yere yakin olmasini oneririm.

Kecioren guzeldir ama muhafazakardir. 20 yil yasadim evine birayla giden adam gormedim. Kiralar ortalama bi ev icin 500 600. dubleksler ucuzladi su sira isinmadan dolayi. Akp nin yuzde 3 turkiye oyu net burdan cikar. 1000000 dan fazla nufus var. Istanbulun uskudar i ama daha akp kafasidir.

Cigdem mahallesi veya 100yıl favorim 1000 tl civarinda kiralar. Yasanacak ideal yer. 100yil a otobus 10 saniyede bir kalkar

Eryaman cok uygundur 300 400 500 evleri studyo tipi harikadir.ama is donus saatine denk gelirsen ayvayi yersin. Trafik tikanirsa gidemen bi turlu

Batikent metro avantaji olan yer 500 1000 arasi kiralar her gorusten adam bulursun. Ankara nin abd si. Villa bile var uyguna. Elit degildir kesinlikle

Ivedik, yenimahalle tarafi eski yerlesim kören gibi. metroya yaklastikca kiralar artar batikent gibi. Sakinlik icin fena degildir. Ulasim sikintisi yoktur pek. Kiralar 600 900 arasi ortalama.

Sincan belanin eski merkezi. Ama halk bayagi aydinlandi ama akp nin epey oyu burda da saklıdır. 400 500 e guzel evlerde oturulur. Metrodan sonra ne oldu bilmiyorum. Ankarali namik gibi furyalarin merkezidir. Sincanli Ergün falan da vardir.

Cincin baglari hic elit degildir. Aksine uff. Neyse kiralar 300 civari amerikanin harlem idir. Ankara nin zenci mahallesi. (Ironi yok)

Elit olmayan taraflar buralar

elit yerler 1100 yl den baslar

Su an Oran sitesi revacta bildigin gokdelenler 2200 civari yeni evler 2500 u bulur aidat falan

Bilkent elittir ama yeni yerlesim olayi oldukca azaldi ama cool luk ve elitlikte kimse yarisamaz. En bok daire 2000 cvari.

Çankaya 1800 den baslar guzel yerleri arka sokaklarda 1200 e bulabilirsiniz kizilay a yakin. Keyifli bir yer ama eski havasi yok. Elitistlik kuru seyreder.

Park caddesi Mesa Koru ve digerleri. Buralar gizli zenginlikler iceren abiler ablalarin evlerinin bulundugu yerdir. Mesela cankaya da ailesiyle seviyeli hayat suren zengin amcanin buralarda sehirden uzak manitasi olabilir. Kiralar 2200 2300 den baslar

Varsa hatamiz affola.
Neden bu kadar uzun yazdim diyim

Beklentilerini yazmamissin. Aileyle mi yalniz mi belli degil. Genel anlamda fikir verir. Rica ederim. Bu duyuruyu silersen de hakkimi helal etmem. Mobilden yazdim. Sevgiler
  • greatviolinist  (13.08.14 20:22:19)
@greatviolinist

hocam cok tesekkur ederim oncelikle. duyuruda "ayrilacagim" yazdim yani tek basima, belirtmedigim icin ozur dilerim. isten yana sikinti yok canim sikilirsa herhangi bir ise girerim. duzenli para yatacak yani.. mumkun oldugu kadar muhafazakarlardan uzak, sakin bir yerde oturmak istiyorum. ve cok alkol kullanirim..
  • hordes of chaos  (13.08.14 20:36:26)
Emek bahcelo senin yerin. Kiralar ortalama bin tl.

  • yatagants  (13.08.14 20:47:44)
1 yıldır küçükesat'ta yaşıyorum, elit diyemem. kiralar 700 1000 arası.

  • groovettyn  (14.08.14 10:22:30)