sırtta çıkan sivilceler

ya hani stresten çıkıyor deniyor ya bu senem çok stresli geçti bi yandan çalışıp bi yandan okuyordum yok okul bitecek mi yok sınavlarıma izin alabilecek miyim derken düze çıktım mezun da oldum Allaha şükür.

efenime söyleyim sırtım da patates tarlası gibi oldu. denize gittim bi iki sefer falan ama hafif azalsa da pek değişim yok.

evlenince sekis yapınca geçer gibi çözümler önermeyin :)

işyerinde internet de kısıtlı olunca fazla siteye erişemiyorum aynı sorunu yaşayıp çözüme ulaşabilen varsa buralarda konuyu bilen bi iki fikir paslarsanız sevinirim.

günaydın ve teşekkürler :)

Karaciğer kaynaklı bir problem olur, hastaneye gitmekte fayda var.

  • angelus  (13.08.14 10:59:18)
kilo problemi için dahiliyeden çok kez test yaptırdım domuz gibiyim ya. yine de gidecem de doğal bi yöntem denemiş bilen varsa sirkeye tükür sırtına sür falan yine deneyebilirim.

  • bana da mi lolo  (13.08.14 11:01:41)
benim de bu yil stresten cozutmustu sirtimdaki sivilceler, eskiden doktorun yazdigi clindoxyl diye bir akne ilaci vardi, ondan surdum surdum, gecti. Ama tabii bu demek degil ki gidin o ilaci alin. Cildiyeye gidin bir ila yazarlar size. En etkili cozum o :>

  • Idonthaveausername  (13.08.14 11:02:54)
Seninkilerin turunu ve sebebini bilmemekle beraber deniz suyunun yani yuzmenin iyi gelecegini dusunuyorum.

  • safsafinaz  (13.08.14 11:21:26)
deniz suyu ve aşırıya kaçmadan güneşlenme iyi geliyor. ben de doktora gittiğimde doktor ilaç vermişti. yine de cildiyeye gitmekte fayda var.

  • nilmiye  (13.08.14 11:27:15)
evlenince sekiz dokuzla falan degismiyor.

deniz, soguk dus, bir de bu sicaklarda yan donup yatin mesela. bunlar azaltir. ama gecicek gibi degilse cildiye +12
  • gel gel sarisinim sag yap gel  (13.08.14 11:39:35)
yardımcı tedavi olarak da mutlaka sırtınızı keseleyin banyoda.

  • dolaysiz tumlec  (13.08.14 19:32:19)