Motosikletle köprüden kaçak geçsem ne olur?

Arkadaşlar ufak bir motosikletim var. Yarın ilk kez köprüden geçmem gerekecek. Haliyle HGS'm yok. Bu HGS'de en az 30 tl yüklenmesi gerekiyormuş galiba. O yüzden pek yükleyesim de yok... Köprüyü geçerken siyah bir poşet geçirsem plakaya, köprüyü geçtikten sonra da söksem ne olur? Bu işlem sabah 05:30'da falan olacak yaparsam...

Öbür alternatif sirkeci-harem feribotunu kullanmak ama o da seferine 07:00'de başlıyor.

bi uyanık sensin heralde. köprü çıkışı trfik ekibi var. merkezden izleyip haber veriyorlardır.

  • mayeskuel  (12.08.14 23:46:09)
çamur mantıklıymış :)

  • dergus  (13.08.14 00:07:10)
ben uzun zamandir kopru gecislerinde para vermiyorum.

biraz riskli ama belese geliyor; ondeki araca iyice yaklasip aradaki mesafeyi minimuma indiriyorum, motosiklet cok genis olmadigindan hgs ondeki aracla ayirtedemiyor motosikleti. hgs gecislerinde araclar iyice yavasliyor genelde, dikkat etmek gerekiyor.

bir de motosiklet forumlarinin biirnden hatirladigim kadariyla fsm'de en sagdaki genis gisenin sag tarafindan gecince de okumuyormus hgs.
  • nawres  (13.08.14 00:19:29)
Ççamur daha önce yapılmış sahtekarlıklardandır. Hatta vu haber olmuştu tvlerde. Ne kadar doğru bilmiyorum ama bu haber üzerine 'araç sahibi plakasını rahat okunabilecek şekilde muhafaza etmekten sorumludur' diye bir kural duymuştum. Eğer varsa 30 tl üzerine bir de trafik cezası yiyebilirsin.

  • filipis  (13.08.14 00:26:53)
olmaz

  • for the record  (13.08.14 08:27:24)
plakani kapa, polis durdurmak isterse de durma. arasin bulamasin pezeveng.

  • chipowski  (13.08.14 21:42:13)