[]

Dostlar, Eski Arkadaşlıklar, Hatıralar...

Merhaba arkadaşlar, hepimiz küçüktük ve hayatımıza hepimiz bir yön çizdik. Peki bu geçmiş yaşantımızda unutamadığımız arkadaşlar, kişiler olmuştur. Hala hatırlayıp aa çok iyi çocuktu dediğiniz kişiler var mı?. Tekrar görseniz bir şekilde ne yaparsınız?
 
Üzeyir iyiydi de çevresi kötüydü.


  • microfiction  (12.08.14 15:45:29) 
aysegul diye bir polis kizi vardi ilkokulda.

tekrar gorursem tanimam.
  • nawres  (12.08.14 15:51:16) 
ortaokul arkadaşım öznur çok iyi bi kızdı. keşke yaşıyor olsaydı.


  • nick konusunda kararsizim  (12.08.14 16:01:03) 
Bizim burada bir halıcı vardı. Allah rahmet eylesin çok iyi adamdı. İnsanlara bir sürü halı satar, parayı aklına bile getirmezdi. Sonra bir adamla tanıştı. Adam paragözün tekiydi. Bizim saf, temiz yürekli adam biraz bozuldu haliyle. Keşke o kişiyle arkadaş olmasaydı.


  • hohoya  (12.08.14 17:31:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.