Bir paket bisküvi bitirmek

negro gibi, küçük cin pakedi gibi, eti kremalı gibi... bunların bir pakedini komple siz yeseniz bitirseniz, bir suçluluk duygusu oluşuyor mu içinizde? çok fazla yediniz, vücuda çok şeker aldınız diye yani, kimseyle paylaşmadınız diye değil :D

Hayır oluşmuyor, kesmezse bir paket daha yerim :)

  • yanginmerdiveni  (12.08.14 10:50:25)
Bende oluşuyor. Duyurum bile vardı "bir paket burçak yedim imdat!" diye. şaldkşadl
Çünkü paketli ürün tüketmemeye çalışıyorum. Ama arada bir kaçıyor niye bilmem.

  • ay nov kung fu  (12.08.14 10:54:52)
çok güzelse ikinci daha sonra üçüncü pakete geçerim hiç affetmem. ne suçluluğu allasen, yüzsüzce yemeye devam ederim.

  • rock n roll  (12.08.14 10:55:21)
Bir paket burçak öğlen yemeği olarak yersem pişmanlık duymam. Onun dışında da yemem zaten ki.

  • arandur  (12.08.14 11:06:01)
valla tadı güzelse, her zaman yaptığım bir şey olmadığı için, tadını doya doya çıkarıyorum. afiyet olsun!

  • dessy  (12.08.14 11:08:47)
Valla ben bir oturuşta çok rahat gömüyorum 1 paket. Negro olur, sütlü kremalı olur, halley veya albeni atıştırmalık olur. Şu Saklıköy de güzel, ama o fazla geliyor genelde, bitirmiyorum tamamını.

  • aguilas negras  (12.08.14 11:26:10)
günlük makro ihtiyacını karsiliyorsa sorun olmaz "kilo alma" acisindan. bunu yediysen o kadar karb. içeren pilavı az ye akşama falan ya da sabah.

  • sage  (12.08.14 12:01:24)
gün içinde fiziksel aktivitemin olduğu, 24 saat dana gibi yatmadığım dönemlerde "ver ulan ikincisini de yiyeyim!" derdim ama şimdi yersem bunalırım, depresyona girerim, çok üzülürüm. tamamen elde ne olduğuyla ilgili.

ben eskiden yiyip içtiğine dikkat eden, işte böyle bir paket bisküvi yiyince üzülen tiplere çok sinir olurdum. ayıplardım hatta onları. ama insan ayıpladığı şey başına gelmeden ölmezmiş işte.
  • pescador  (12.08.14 12:08:12 ~ 12:08:49)
ben tatlı şeyler sevmiyom ama gece 1-2 gibi yediğim tostu daha yaparken vicdan azabı duyuyorum. 'bu son' diyorum hep.

  • seksen9  (12.08.14 12:27:58)
bana çok tatlı geliyor ya, 2-3 tane bisküvi alıp paketi başkasına veriyorum.

  • mattiadestro  (12.08.14 13:30:08)
olmaz mı oluyor tabii.
sonraki öğünde dengelenebilir durum ama. ya da ertesi gün.

önceden planladıysam suçluluk olmaz bu arada.

plansız, önüme çıktı diye, oburluktan yersem o zaman olur.
paylaşmayı ise hiç beceremem :P

bi de güzel bi laf okumuş, kenara kopyalamıştım:
"The time to worry about what you are eating is before it enters your mouth, not after it hits your gut."
:)
  • neyleyim  (12.08.14 15:05:14)
Normalde düşük karbonhidratlı beslendiğim için ayda yılda bir yaptığım cheat günlerinde hayvani miktarlarda şeker vs. tüketiyorum. Hiç de suçluluk duymuyorum. Zaten hep düşük yağ oranıyla gezdiğim ve sağlam spor yaptığım için.

  • arnold schwarzeneger  (12.08.14 15:14:31)