Hayatımı Kurtaran Tüm Duyuru Camiasına Teşekkürler

Bilmeyenler için kısaca linkleri veriyim.

www.eksiduyuru.com

Arkadaşlar yolda kalbim durdu ve erken müdahale olmsaydı şu an aranızda değildim. Duyuru olmasaydı yine belirtileri evham olarak yorumlayıp yatmaya devam edecektim belki de. Ama ilk duyuruda verdiğiniz tepkilerle bana cesaret verdiniz. Yani aranızdan bir kişi bile o belirtileri ciddiye almamazlık etmedi. Özellikle ilk duyurudaki arkadaşlara ve medikal tipi sorulara tüm ciddiyetiyle cevap veren arkadaşlara teşekkürü bir borç bilirim. Hayatımı kurtardığınız için hepinize teker teker teşekkür ederim.

not: ışık mışık görmüyosunuz hacı. bir varsınız bir yoksunuz. bilincimi kaybetmeden önce düşündüğüm tek şey ise durumun ne kadar ciddi olup olmadığıydı. Yani o telaştan insan ölünce nolcam etcem falan düşünemiyor bir agnostik olarak.

Yani tekrar aranızdayım. Memories arkadaşa da sizi bilgilendirdiği için ayrıca teşekkür ederim. Onun da dediği gibi sorularımla sizi sıkmaya devam edeceğim.

Geçmiş olsun bro

  • imo  (05.08.14 00:16:42)
cok cok gecmis olsun, cok korktuk valla senden ses cikmayinca.
aramiza hosgeldin tekrardan ama olumden donmus biri olarak nekahat doneminde olman lazim, ne isin var bu saatte ayakta.

not: tunel isik yalanmis yani. belki de cem yilmaz'in dedigi gibi pamuktan dolayidir :)
  • halanne  (05.08.14 00:17:41)
oha! geçmiş olsun.

  • Ufuk  (05.08.14 00:18:36)
hoşgeldin yeniden çocuk!

  • devilred  (05.08.14 00:19:42)
Çooook geçmiş olsun ve yeniden hoşgeldin!

  • aychovsky  (05.08.14 00:22:40)
@halanne uyku tutmuyor. yatmadan önce duyuruya teşekkürlerimi bi ileteyim dedim.

  • oddyseus  (05.08.14 00:22:57)
geçmiş olsun... hoş geldin tekrardan.

  • lafıolmaz  (05.08.14 00:23:43 ~ 00:24:07)
Ben ilk defa görüyorum, ama hayatınızı kurtarmamış olsam da çok çok geçmiş olsun dememe engel değil bu durum:) Çok çok geçmiş olsun!

  • perferil  (05.08.14 00:24:23)
geçmiş olsun, perhiz yap. yağlı mağlı yeme. bu arada o ışık olayı hikaye demek ki.

  • rock n roll  (05.08.14 00:25:46)
geçmiş olsun brother.

  • Solem  (05.08.14 00:27:33)
Cok gecmis olsun

  • Idonthaveausername  (05.08.14 00:28:48)
vay! kendine dikkat et aslanım. çok geçmiş olsun.

doktorlar ne dedi bu duruma? nasıl bir kalıcı çözüm düşünüyorlar?
  • redsvienas  (05.08.14 00:28:53)
@divit çok iyi beslenirim sporumu yaparım hocam sadece genetik faktörünün kurbanı oluyodum az kalsın galiba. babam kalp krizinden ölmüştü 40 yaşında

  • oddyseus  (05.08.14 00:36:08)
@zazazaraeta genetik olması o şekilde değil. aileden kalan bi kalp rahatsızlığın olursa olur. yani sen doğuştan kalp bozukluğu ile doğmuşsan o genetiktir ne kadar iyi beslnirsen beslen düzenli olursan uyu sadece riski en düşük seviyeye indirmiş olursun iyileştiremezsin hasta kalbi. ama benimkisi genetikse daha önceki testlerde neden hiçbir şey çıkmadığını bilmiyorum.

  • oddyseus  (05.08.14 00:46:24)
duyuruyu bir kez daha sevdim. gecmis olsun haci.

  • babamasoliimbananickaldirsin  (05.08.14 00:51:33)
geçmiş olsuunn. ışık olmaması beni rahatlattı kendi adıma.

  • instant crush  (05.08.14 01:01:56)
hakkaten çok geçmiş olsun.

  • hayatbirfilm_basroldesensin  (05.08.14 01:07:13)
Bir mucize yasamissiniz resmen. Cok gecmis olsun.

  • yahepyahic  (05.08.14 01:18:48)
@zazazaraeta omuz ve bacak günümdü omuza çok ağır girdim 6 hareket yaptım sırf omuz için. bacakta da tüm ağırlıklarımı arttırmayı denedim. gözüm kararıyodu adeta salondan çıkarken süper setlerim falan vardı çalışmada ara vermeden yaptığım hareketler falan. biraz erken olabilir belki ama spora hep yemekten 1.5 saat sonra başlıyorum bu süreyi de biraz artırmam gerekiyodu galiba.

  • oddyseus  (05.08.14 01:30:37)
yanıt verenlerden biriyim o gün...

duyurudaki yazılara yanıt yazarken büyük sorumluluk altına giriyoruz aslında.
neyseki hastaneye başvurmanı sağladık. çok geçmiş olsun.
  • siradisi00  (05.08.14 01:32:34)
geçmiş olsun kardeşim. bize bir kez daha sağlığın şakaya gelmediğini gösterdin.. umarım görüp göreceğin bu olur ve bir daha yaşamazsın bu tip bir durum.

  • andy kaufman  (05.08.14 01:43:55)
Vaybe çok geçmiş olsun

  • goodyes  (05.08.14 02:09:39)
Geçmiş olsun.

  • Lim5  (05.08.14 02:17:41)
geçmiş olsun lakin duyurunun nasıl hayatını kurtardığını anlayamadım. zaten ölmüşsün ve dirilmişsin. yazıları sonradan görmedin mi?

  • hayatkısakuşlaruçuyor  (05.08.14 02:28:31)
çok çok geçmiş olsun kardeşim :)

  • fikirsiz herif  (05.08.14 02:36:01)
kardeş çok geçmiş olsun.

  • adhocthing  (05.08.14 07:13:38)
hoş geldiniz!
çok merak etmiştik sizi.
büyük geçmiş olsun.
  • icemint  (05.08.14 10:03:49)
iki bira ısmarlarsın artık.

  • baldur  (05.08.14 10:08:10)
Çok geçmiş olsun. Süreç hakkında bir bilgim olmamasına rağmen o iki duyuruyu da heyecan ve tedirginlikle okudum az önce.

Bu arada "ama benimkisi genetikse daha önceki testlerde neden temiz çıktı bilmiyorum" yazmışsın. Benim bildiğim genetik olması sizin üzerinize bir hastalık koymuyor, sadece daha meyilli oluyorsunuz. Riskiniz diğer insanlara göre daha fazla oluyor.

Mesela bizim ailede mide hastalığı var. Ben ömür boyu kahve, kola, sigara içmesem mideme baktıklarında bir şey görecekler mi, hayır. Belki de görecekler, bilmiyorum. Ama midede fizyolojik sıkıntılar oluyor genelde. Kalpte bir sorunun anlaşılması daha zor sanırım.
  • aguilas negras  (05.08.14 10:31:31)
Çok çok geçmiş olsun. Önceki duyuruları görmemiştim, bunu gördüm çok sevindim. O cevapları yazan herkese, arayıp tarayıp seni bulan @memories'e çok çok selamlar, teşekkürler.

  • jaaaccckkk  (05.08.14 13:33:41)
geçmiş olsun.

  • komando kani var bende  (05.08.14 13:39:52)
@comptrol O açılmadığın kıza açılmaya karar verdin mi derken duyurumu referans alarak mı sordun bilmiyorum ama senelerdir friendzone'da olduğum yani daha doğrusu açılmadığım kız, bana açıldı ve çıkmaya başladık bu olaydan hemen sonra. muhtemelen hayatımda yamaç paraşütü yapamıcak olmam dışında hayat güzel şu an için. ama o durum kısmen doğru yani kıçını bilgisayar başından kaldırıp zamanını daha nitelikli harcamaya itiyor insanı bu durum.

  • oddyseus  (05.08.14 19:57:19)