akilli telefonlarda neden radyo yok?

Her turlu nane var. Iphone larda falan bldigimiz fm radyo niçün yok?

Iphonelarda radyo aparatını ayrı satıyolar diye biliyorum. Bide vergi olayları var, ama çoğu akıllı telde radyo bulabilirsin.

  • anonymice  (02.08.14 15:52:24)
I phone kibri. samsung da var.

  • nedendir bilinmez  (02.08.14 15:53:10)
Samsung s4 ve s5te yok radyo

  • condom kurşunu  (02.08.14 15:54:23)
uygulama satın al daha çok para harca diye

  • accorbite  (02.08.14 15:59:31)
çinliler 1 tl'ye radyo satıyor, onlar da mı bandrol parası ödüyor? :/
garip bir olay.

  • siradisi00  (02.08.14 16:15:07)
general mobile discoverynin içinde fm radyo alıcısı var. ama trt bandrolü yüzünden yazılımsal olarak koymyorlar. telefonu aldıktan sonra radyo yazılımını indiriyorsun ve fm radyolu telefonun oluyor. bir ara nokia da böyle getirtecekti telefonları. sonra ne oldu bilmiyorum.

radyo lazım ayrıca. gerek yok denemez. sony xperialarda radyo var bildiğim kadarıyla.
  • sutlu nescafe  (02.08.14 16:16:10)
online radyo var.

  • washe  (02.08.14 16:16:59)
G2'de var fakat bandrol ödememek için yazılımsal olarak kapalı geliyor.
GM Discovery'de de var, çalışması için uygulama kurmak gerekiyor.
Mobil internet yaygınlaştıkça, ucuzladıkça FM radyo azalarak bitecektir.
  • arig  (02.08.14 16:17:08)
operatörlerin sınırsız ya da ucuz paket çıkarmamalarını geçtim, ufacık depremde bile ulaşılmıyor kimseye. öyle bir durumda lazım olur. deprem olmuş şarkı mı dinleyecek diyenlere de 17 ağustos depremindeki radyo yayınlarını hatırlatırım.

  • sutlu nescafe  (02.08.14 16:20:51)
S3'te var. Iyi ki de var, yoldayken telefondaki sarkilar yerine radyo dinliyorum genelde. Cok az sarj harciyor.

  • cezzar dede  (02.08.14 16:41:57)
Tesekkurler herkese cevaplar icin.

Internet radyosu var, o yuzden gerek yok diyenlere katilmiyorum. Ucretsiz olarak faydalanabilen birsey iken neden mobil interneti yesin ki radyo? Ki fm radyo en ilkel telefonlarda bile varken bu akilli telefonlarda olmamasi hala cok sacma geliyor bana.

Sanirim cevap tamamen duygusal.
  • mukrime  (02.08.14 17:16:43 ~ 17:18:00)
Xperia'larda guzel tasarimli bir radyo bulunuyor hep, favori istasyonlar, renk ekleme, equalyzer, rds, otomatik arama filan. Alarm olarak da ataniyor.

  • marikaki  (02.08.14 17:28:24)
Şimdi apple ve google market kurup buradan içerik satıyorlar.bu şirketler tüketiciyi ne kadar kısıtlar isem benim marketimi daha çok kullanır felsefesi ile yaklaşıyor.buna göre telefonun bazı özelliklerini kapatıyor.

  • murtiii  (02.08.14 17:30:00)