saçlarımı pembeye boyayacağım

boyayayım mı? boya bana bakıyor ben ona bakıyorum. insanlar absürd tepkiler verir mi(bakırköy'de oturuyorum)? üç dört yıkamaya saçımdan komple akıyor, saçımın ucuna denedim. var mı motive edecek birileri :)

edit: boyaya başlıyorum duyuru sakinleri, yazan olursa tikler sonra gelecek :)

boya tabi, renklensin ortalik.

  • nawres  (01.08.14 15:49:02)
Cok istiyorsan boya gitsin 3-4 yikama dedigin tas catlasin 1 hafta zaten. Bu yaz sicaginda hatta o kadar bile degil.

  • nwnd  (01.08.14 15:49:23)
@nwnd aynen en fazla 2 haftada esamesi kalmamış oluyor boyanın, çok bekletmediğim için.

  • a gun and a pack of sandwiches and nothing  (01.08.14 15:50:11)
elalemin yorumlarından sana ne? canın istiyorsa yap kimseyi umursama, içinde kalmasın. saçlarını yakma yeter :)

  • in vino veritas  (01.08.14 15:50:22)
istediğin bir şeyi yapmazsan her gün kafana takılır, yapıp da beğenmezsen 3-4 yıkamaya kadar takılır.

  • ack3000  (01.08.14 15:51:34)
photoshop'ta bi boya, facede paylaş. gelecek tepkilere göre karar ver.

  • animalman  (01.08.14 15:54:51)
Beyaz tenli ve sarisin degilsen pusman olursun

  • neferkitty  (01.08.14 15:56:48)
şuradan yap bir bak: www.instyle.com
bize de göster :)

  • icemint  (01.08.14 15:57:00)
@animalman, tahminimce çok kötü duracağını sanmıyorum, facedeki arkadaşlarımdan da her türlü tepkiyi verecek insan var. sokakta uzaylıymışım gibi bakanlar olur mu ondan çekiniyorum biraz.

ama boyamaya karar verdim gençler sağolun varolun, başlıyorum!
  • a gun and a pack of sandwiches and nothing  (01.08.14 15:58:29)
@neferkitty, beyaz tenliyim gözler renkli sayılır ela. saçlarım şuan bakıra boyalı olduğu için açmama gerek kalmadan renk hemen tutuyor.

  • a gun and a pack of sandwiches and nothing  (01.08.14 16:00:21)
fotoşokla boyama. çok yanıltır seni. vur boyayı gitsin, içinde kalacağına birebir gözünle görürsün. olmadı kısa sürede akar gider.

  • air  (01.08.14 16:02:19)
Bu sıcakta o boya terledikçe akabilir yalnız. Dikkat et.

  • buff  (01.08.14 16:06:31)
Yahu birak baksinlar uzayli gibi, gerekirse ne bakiyorsun bisey mi var diye de azarliyabilirsin bence. Veya verdikleri tepkilerle eglenebilirsin.
Salla yahu rahat ol. Boya gitsin.

Yepyesil sacli bir arkadasla eminonu mahmutpasa vs dolanmisligimizvarve evet uzayli muamelesi yaptilar laf attilar biz de onlara laf attik, garipsemeleri ile dalga gectik. Gayet de eglencili bir gundu. Ikimiz de kadin soyundaniz, guven kendine bisey olmaz.
  • nwnd  (01.08.14 16:06:40 ~ 16:08:52)
@buff heh evet ondan da çekiniyorum biraz. umarım öyle bir durum olmaz :/

  • a gun and a pack of sandwiches and nothing  (01.08.14 16:07:28)
boya boya ama foto da ekle :)
10 gün sonra ben de mavi uçlarına da pembe yapacağım bi aksilik çıkmazsa

  • en lüzumlusundan feyizli bir abiniz  (01.08.14 16:09:48)
yalnız o kadar ikna ettik, caps isteriz!

  • ack3000  (01.08.14 16:11:12)
boya gitsin. üç günlük dünya. içinde kalmasın.

  • sir gawain  (01.08.14 16:12:44)
caps at, yakışıp yakışmayacağını tahmin edip söyleyebiliriz en azından

edit: boyamaya başlamışsın zaten, bitince caps at bari merak ettim nasıl olduğunu
  • anil  (01.08.14 17:58:24 ~ 18:10:55)
@en lüzumlusundan feyizli bir abiniz, güzel tutar umarım, iki renkli de çok güzel oluyor :)

caps isteyen arkadaşları kıracağım malesef :)
  • a gun and a pack of sandwiches and nothing  (01.08.14 20:06:22)