Erkekte Çanta?

Çanta taşıyan erkekler hakkındaki düşünceniz nedir?

Ben sevmiyorum çanta taşımayı ama cepler çok sismeye başladı. Özellikle cüzdan kartlardan dolayı çok kalın duruyor. Cebimdeyken görüntüsü de kendisi de rahatsız ediyor.

Var mı bir öneriniz?

bence çok pratik, geçenlerde duyuru açtım alabileceğim yerleri sormak için, kimse s...di, umursamadı. gerçi ne tür bir çanta? sırt çantası, el çantası, bel çantası?

  • neseranni  (25.07.14 23:29:38)
omuzdan çapraz asmalı çantalar biraz ılık gösteriyor kanka.

  • baldur  (25.07.14 23:30:38)
Taşımamalarını, her şeyi ceplerine sığdırmaya çalışmalarını çok saçma buluyorum.

  • ay nov kung fu  (25.07.14 23:30:56)
Çanta meraklusi değilim ama bildim bileli tasirim. Nereye sigdiracagim o kadar şeyi? Çanta tasimayanlari merak ediyorum bende. Ne yapıyorlar ivir zzivirlari diye.

  • delifaruk  (25.07.14 23:38:38)
taşımasın bana versin, ben çantama atarım ama o çapraz askılı çantayı takmasın nolur.

  • neferkitty  (25.07.14 23:39:28)
@delifaruk
ne taşıyon da cebine sığmıyor merak ettim?

  • baldur  (25.07.14 23:39:43)
Hic dikkatimi cekmemisti valla bu konu su soruyu gorene dek

  • Idonthaveausername  (25.07.14 23:43:12)
rahat 5 yıldır falan taşıyorum. arada pişman oluyor gibiyim ama yapacak da pek bir şey yok. yolda sürekli don toplamak zorunda kalmaktan iyidir. ayrıca çanta taşımanın görünmez bazı faydalarını da ihmal etmemeliyiz bence:

eksisozluk.com

sadfghfd :D
  • kuul  (25.07.14 23:58:29)
Ayrıca çanta taşımayan insan %87 ihtimalle çanta taşıyanlara oranla daha az kitap okuyordur. Nokta. (uuuvv)

  • ay nov kung fu  (25.07.14 23:58:42)
@baldur
Zaten bir cüzdan birde telefon cebleri sisirmeye yetiyor çok şey tasiyor olman gerekmez ki.
Bana gelince, cüzdan, anahtar, güneş gözlüğü, ventolin, İslak mendil, standart. Bunların yani sira kitap, nemlendirici, selpak, yedek İslak mendil vs...
  • delifaruk  (26.07.14 00:03:14 ~ 00:05:07)
Butun pantolon ve sortlarım kargo bu yuzden normalde ise giderken cantam var o kurtarıyo sivilde de sıkısırsam kamera cantama sıgdırıyorum hepsini arka cepte asla cuzdan tasımam

  • steward  (26.07.14 00:28:55)
aşın bunları artık. kışın mont kaban vs neyse cep bol oluyor da yazın çanta taşımak çok rahat. anahtarlar, telefon, cüzdan, içiyorsanız sigara her bişeyinizi tek bi yerde rahatça taşımak varken neden eziyet çekesiniz. küçük el çantaları çok işlevsel. ayrıca isviçreli bilim adamlarına göre çanta kullanmayan erkeklerin çanta kullanan erkeklere göre eşyalarını unutma riski daha fazlaymış :p

  • neistediginibilmeyenadam  (26.07.14 00:39:19)
kendimi bildim bileli aynı çantayla dolaşırım (postacı çanta mı diyorlardı neydi, o işte). bilmiyorum nereden geldi bu alışkanlık ama artık kenarları yırtıldı, rengi soldu falan ama hala taş gibi. neyse ki şu hipsterlar var da fazla göze batmıyor artık öyle yırtıklık, salaşlıklar. şemsiyem bile vardır o çantanın içinde. ne havalar bilirim güneşli başlayıp daha sonra yağmura çeviren. kitap, cüzdan, anahtar, sigara migara, dışardan bir şey aldıysam poşetiyle koyarım çantama yine, poşet taşımayı sevmiyorum. büyük rahatlık bence. bu arada ılık değilim şimdilik, kadınları seviyorum. ama sıkılırsam ılık da olabilirim. hem çantamdan dolayı biraz eğilimim varmış galiba :)

  • soso  (26.07.14 00:42:40 ~ 00:48:17)
ben elde cüzdan araba anahtarı telefon üçlüsü taşıyanı hiç sevmiyorum bence çanta kullanmalı erkekler. gayet hoş duruyo.

  • mymissingstars  (26.07.14 00:46:13)
nakit para taşımam.. en fazla bi 10 tl
arka cepte kucuk kredi kartlık akbillik cüzdan.
sol cepte telf.
sağ cepte anahtar ve 1 2 peçete ( çok terliyom )
sol arka cep boş

yürürken poşet bile fazla gelir bana. bi de çanta.. asla!
  • monreve  (26.07.14 00:49:47)
Hoşlanma sebebi.yalnız şöyle olanları değil. encrypted-tbn0.gstatic.com

  • safsafinaz  (26.07.14 01:01:04)
aa bel çantası da rahattır aslında lan düşündüm de. ama şemsiye sığmaz ona, olmaz.

  • soso  (26.07.14 01:36:58)
benim de başta bilgisayarım ile çok işim oluyordu, sonradan alışkanlık oldu artık bilgisayar çantası ile geziyorum gerçekten çok rahat oluyor. çanta neden ılıklık sebebi olsun insanları etiketlendirmekten bıkmadınız.

  • volkanaydin152  (26.07.14 04:31:01)