hangi nike ayakkabiyi alayim? (erkek - spor)

* kesinlikle nike olacak, ona alisigim yillardir.

* salon sporlari icin ayakkabim var, bu alacagim ayakkabi sokakta giyilecek.

* cinsiyet erkek.

* hem kot, hem şort, hem kapri altina giyebilmeli.

* kibar olmali.

* +- 100 tl civari olsun.

genelde siyah renk tercih ediyorum.

var mi bu durumda bir model tavsiyesi ve hatta fotosu? (ve hatta surda daha ucuza bulabilirsiniz diyeceginiz. cetinkaya'ya da bakmayi dusunuyorum?!)

www.hepsiburada.com

sekerse bundan sekmez diye düşünüyorum.

www.hepsiburada.com
  • bykush  (29.06.09 12:59:23)
ilki guzel gibi gorunuyo lakin ayakta farkli durabilir tabii.
bu eger eski sezonsa daha ucuza bulabilirim sanirim.
(hos, yeni sezonsa bile hepsiburada'dan daha ucuza bulunabilir. adam soyuyolar hep)
  • la traviata  (29.06.09 13:14:14)
  • midesiz  (29.06.09 13:52:26)
pek severim bunu

www.belindasport.com
  • mentirosa  (29.06.09 13:56:24)
@ mentirosa
www.belindasport.com
buyuk haline baktim da pek begenmedim acikcasi niyeyse. tskr ederim
  • la traviata  (29.06.09 14:03:04)
ben bunu aldım yeni çok memnunum. sitede 120 ama izmirdeysen şubeden alırsan barçında 95.

www.hepsiburada.com
  • prodeq  (29.06.09 15:11:41)
hem beyaz hem de delikli.
mm pek bunu da begenemedim prodeq tesekkurler. ist'dayim bi de.

  • la traviata  (29.06.09 15:50:37)
www.barcin.com&iSon=100&alt_fiyat=&ust_fiyat=&sirala=0&indirim=&,,,,,,,#LISTE

sitede indirim varken faydalanın derim seçenek çok fazla
Nike Main Draw Erkek Ayakkabısı
85,60 TL. fena değil gibi
  • 8kobe8  (29.06.09 16:00:00)
nike air generate msl aldim.
cetinkaya'da 99 tl idi. (nike magazasinda oyle degil tabii : ))

  • la traviata  (29.06.09 21:35:59)
hacım şort dedin, capri dedin bizi kastırdın. neyse sen beğendiysen güzeldir tabi. güle güle kullan :)

  • bykush  (29.06.09 22:00:59)
bykush,

cetinkayaya gittim. vitrinde ilk gozume carpan senin ilk linkte verdigin cok şık dizaynli sey cikti. ama giydigimde tek soyledigim sey su oldu "nike in urettigi, ve belki de dunyada uretilmis en rahatsiz ayakkabi" (ayak numarasi ile alakasi yoktur)

hali hazirda salon basketbol ayakkabim nike air, ve inanilmaz rahat. ama buyuk tabii, bu dedigim kriterler icin kullanamazdim onu. ama nike air generate training i gorunce ve giyince ucuyor gibi hissettim, muthis rahatladim.

bi de tabii orda her cesidi yok nike'in
(not, cetinkayadan hemen once nike magazasina ugradim taksimde, fiyatlar yuksek cok.)

tekrar tesekkurler
  • la traviata  (30.06.09 00:22:03)