eşiyle cinsel ilişkiye girmeyen kadının bahaneleri

26 yaşındaki koca, karısının her akşam sevişme isteğini reddetmesine öfkelenince Excel’de “tarih, seks ve bahaneler” bölmelerinin olduğu bir dosya oluşturdu. Koca, 1 Haziran’dan sonra bir ay boyunca gün gün karısının söylediği bahaneleri bu dosyaya yazdı.

İŞTE O LİSTE
3 Haziran’da başlayıp 16 Temmuz’da sonlanan listedeki bahaneler şu şekilde:
- Dizi izliyorum. (Friends'in tekrar bölümü)
- Kendimi terli ve iğrenç hissediyorum. Duş almam gerek.” (Ertesi sabaha kadar duş almadı.)
- Yorgunum.
- Üstümde hâlâ dünden kalan kırgınlık var.
- Film izlemeye çalışıyorum. (15 dakika sonra uyuyakaldı.)
- Çok sarhoşum ve çok yedim.
- Duş alacak ve akşam yemeği için hazırlanacak kadar vaktim yok. (Daha 20 dakikamız vardı.)
- Spordan yeni geldim ve kendimi pis hissediyorum. (Ertesi sabaha kadar duş almadı.)
- Erken kalkmam lazım.
- Çok sarhoşsun.
- İğrenç hissediyorum.
- İyi hissetmiyorum. Çok yedim.
- Terli ve iğrencim. Ve yorgunum.
- Sanırım hasta oluyorum.
- Hâlâ tam iyileşmedim.
- Duş almam lazım, kendimi iğrenç hissediyorum.
- Çok yorgunum.
- Hayır.
- Dizi izliyorum. Bir şey kaçırmak istemiyorum.

Hatun kilo mu aldı?

  • arnold schwarzeneger  (22.07.14 15:11:04)
abi eşinle konuşsana sorunu. aranızda niye böyle bir sıkıntı var, nasıl halledeceksiniz falan.

  • yalnux  (22.07.14 15:11:54)
Tamam kimseye ters laf etmeyip sadece haberin linkini veriyorum, tabii herkes bilmek zorunda değil.

www.dailymail.co.uk
  • cruseo  (22.07.14 15:12:29 ~ 15:56:45)
abartmış.
bi bayan olarak söylemek istemesem de bu kadının eşi onu aldatsa diyecek bi sözü yok bence.

  • heee  (22.07.14 15:13:15)
sonra niye aldatıldım diye zırlar bi köşede.

  • ravenudon  (22.07.14 15:13:16)
soru ne tam anlayamadim?

bu sure icinde hic sevisilmediyse bosanin gitsin, arada sevismeler olduysa da sikinti var gerci.
  • nawres  (22.07.14 15:13:58)
Soru bulamadım, o yüzden kadın entel bir domuza mı dönüşmüş acaba bilmeden diye ben soruyorum :)

  • redeath  (22.07.14 15:14:15)
Adam iktidarsiz ya da benzer problemleri var.

genelde cinsel olarak problemli erkekler yatak odalarino ve ozellerini bu sekilde ulu orta paylasmaya bayilirlarmis.

gidip karisiyla konusacagina tablo yapmis mal:)
  • neferkitty  (22.07.14 15:14:43 ~ 15:16:14)
con reyis işsiz de değilsin ama hayırdır ya

  • shiranai  (22.07.14 15:15:04)
sebebini bilmem de,
sorun çözümezse,
bir süre sonra istekli taraf da istememeye başlar,
ipler iyice kopar.
  • titiraprap  (22.07.14 15:15:33 ~ 15:15:48)
bu kadar süre tahammül ettiyse adam evliyaymış. bu ne kapris be.

  • saatgeceninonikisi  (22.07.14 15:16:06)
john, soru sorma sen allasen. şimdi de oradan buradan araklarla soru sormaya başlamışsın, hiç etik değil. gerçi john ne anlar etikten...

  • devilred  (22.07.14 15:17:15)
bir haberi getirip burda duyuru acmanin kafasi da, bu haberden haberdar olmayanlara kultursuz diyenin kafasi da ayri garip.

ne bos insanlar var amk.
  • nawres  (22.07.14 15:17:23)
Yahu herkes konuşmuş. Listeyi payladan kadın. Adam yurtdisina gitmeden evvel yollamis kadina kadonda cool görünmek hesabi sosyal medyada paylasip bir anda yayilinca silmiş geri.

Adam boynuzu takarsa hakli. 1.5 ayda 3 defa yeter mi.
  • efrasiyab87  (22.07.14 15:17:36)
he, genel kültür için daily mail okuyoruz:)
burada yanıtlanabilecek bir soru şeklinde açılan bir duyurunun soru içerdiğini düşünüyoruz ön kabul olarak, ne var bunda?

  • yalnux  (22.07.14 15:18:03)
Kadında mantar vb gibi vajinal kaşıntı ve akıntı yaratan can sıkıcı bir durum olabilir. Ayrıca olabiliyor böyle cinsellikten soğuma durumları özellikle yazın.

edit: Habere baktım şimdi, allahtan böyle bir kocam yok. Bir ay seviş(e)meyince dünya yıkılıyor sanan ergenler evlenmesin bence.
  • whoosie  (22.07.14 15:18:05 ~ 15:20:55)
"bir arkadaşım ekolü değil yani, ne genel kültürü olmayan insanlarsınız yav
baya baya "eşinle konuş" falan diyen olmuş.

Gazete falan da mı okumuyorsunuz lan"

lan genel kültür mü bu amk? sen her gün her yerde çıkan haberi ezbere mi biliyorsun?
  • sansli pipi  (22.07.14 15:21:20)
Yalniz ortada soru yok ona ragmen gene kavga cikti gsjdkfkvl

  • neferkitty  (22.07.14 15:23:14)
adam sevişemiyor, karısını havaya sokmayı bilmiyor sonra vay efendim karı benle sevişmedi.

3 bile fazla da ona, kadın insaflıymış.
  • seksen9  (22.07.14 15:28:29)
kaynağı reddit

  • bira sisesi kapagi  (22.07.14 15:31:09)
@cruseo

özel mesajla adamlığımı sorguluyosun da ilk sıkıntı çıkaran mesajı sen buraya yazmışsın o yüzden cevap vermeye buradan devam edeceğim. Adamlığımı sorgulamaya özel mesajdan devam et.

Buraya (ben dahil) bir çok insan iyi niyetle bir şeyler yazdı sorun çözmek için. ya da en azından fikir verebilmek için. burası herkesin sorununu anlattığı bir yer. doğal olarak yazılan şeye herkes ilk olarak kişinin kendi sorunu olarak bakıyor. kimse araştırmaya ihtiyaç hissetmez çünkü buranın olayı zaten yazılan şeye yardımcı olmak (en azından ben böyle biliyorum)

madem bunun bir haber olduğundan haberin var eğer amacın insanları aşağılamak değilse sadece "bu bir haber" dersin ve link verirsin, milleti bilgilendirirsin.

ama sonradan yazdığın gibi "hiç mi gazete okumuyonuz, ne kadar kültürsüzsünüz "vs yazmak sadece kişisel tatmine giriyor.
bu kadar mı ihtiyacın var kardeş senin tatmine? bu kadar mı eksiksin? şurada 5 dakikada yapacağın artisliğe ruhun bu kadar mı aç? gerçekten bunlara ihtiyacın mı var?
ha ayrıca evet kardeş, hepimiz özel mesajda yazdığın gibi sabahtan akşama playstation kafelerde oturan, kültürsüz insanlarız. sen muhteşemsin.
tatmin olunca haber ver.
  • sansli pipi  (22.07.14 15:35:27)
kültürlü bir insan olarak reddit'de sadece gonewild'a bakıyorum:)

  • yalnux  (22.07.14 15:44:00)
@cruseo

haklısın yaa senin gibi özel mesajdan adamlık sorgulamalı ve hepiniz bomboş adamlarsınız gibi şeyler yazmalıydım. o daha iyi olurmuş. en azından senin anlayacağın şekilde konuşmuş olurduk.

yazık lan.
  • sansli pipi  (22.07.14 15:48:59)
ya arkadaşlar kimin kültürlü kimin kültürsüz kim etik davranıyor kim davranmıyor kım cahıl vs. bunları yazarak mutlu oluyorsanız laf sokarak dikkat çektiğinizi düşünüyorsanız bu sizi tatmin ediyorsa buyrun devam edin. Benim amacım herkesin stresli bir işi bir hayatı olduğunu düşünerek , dedım bıraz kafa dağıtalım makara yapalım ama insan pişman oluyor böyle yorumları görünce.

  • john  (22.07.14 16:02:32)
kadın adet olduğunu gizliyor ya da bu excel dosyası fake.

  • urasil  (23.07.14 07:57:57)
"Duş alacak ve akşam yemeği için hazırlanacak kadar vaktim yok. (Daha 20 dakikamız vardı.)" sebep burda gizli bence :)

  • kalimotxo  (23.07.14 09:20:33)