isidci kuryeyi ihbar etmek

ikidir ise giderken goruyorum. motorunun onune kocaman isid logosu koymus. sikayet etsem kaale alinir mi?

Alınır kuvvetle muhtemel.

  • onexey  (21.07.14 21:59:22)
adama sorarlar bu ne diye oda peygamberimizin mührü diyecek ırak şam İslam bayrağı demiyecekki.bi örnekte hani bazıları bıçak taşır kendini korumak için ne bileyim tehtitte kullanmak için yakalanınca peygamber sünneti derler veya başbakanda taşıyor derler.

  • protrek  (21.07.14 22:00:15)
işid terör örgütü listesinde.
şikayet ettiğin anda kaale almak zorundalar.

  • archely  (21.07.14 22:01:58)
Şuradan bir ihbar et istersen. Kaale belki alırlar: www.iem.gov.tr

  • hain kobra  (21.07.14 22:03:49)
o ışid logosu değil, peygamberin mührü, çok zamandır da kullanılagelir. o yuzden bir şey olmaz.

  • jangbogo  (21.07.14 22:06:20)
kuryenin bağlı olduğu şirketi arayıp şu bölgede çalışan kuryeniz ışıd in ablemini kullanıyor ve bu beni çok rahatsız ediyor müdahale etmesseniz bunu sosyal medyada yayacağım dersen çözerler anında.

  • eternal disgust  (21.07.14 22:09:22)
ISID terör örgütü değildir.Şu anda Türkiye terör örgütü olarak kabul etmiyor.

  • labanon  (22.07.14 20:24:44)