22 yas

Hakkinda dusunceleriniz?

spor yapmalı.

  • devilred  (21.07.14 02:24:56)
güzel yaşlar. çabuk geçiyor. 3 sene sonrasını planlaması gereken bir yaş.

  • false pretension  (21.07.14 02:25:08)
düşünmek için çok erken abi. hadi uyuyalım artık. iş var yarın.

  • nodrap  (21.07.14 02:25:28)
Cok cabuk gecer bundan sonrasi:)

  • delifaruk  (21.07.14 02:26:30)
Çok güzel yaşlar oh mis. Çabuk geçiyor kıymetini biliniz.

  • strangerinhere  (21.07.14 02:27:01)
güzel yaş. hem yaşantı, hem insanın kendisi.

  • ozzpwnz  (21.07.14 02:27:08)
21'den sonra gelmeyecekti. 21'den sonra korkutuyor insanı. Fark ettirmeden geçip giden yaşlar başlıyor. Hele bir de 25 var ki, ondan sonra direkt 30 geliyor.

Geç kalmışlığı çağrıştırıyor bende 22. Oysa 21'de planlarım vardı. 23'te ise iş işten geçmiş oluyor. Sanırım.
  • g man  (21.07.14 02:27:19)
Çift yaşları sevmiyorum.

  • ay nov kung fu  (21.07.14 02:27:30)
Sevmedim ben. Artik bir şeylerin sorumlulugunu yüklenmeye baslaman gerektiğini anladigin yas. Ne çılgın genc ne de olgun.

  • rayde  (21.07.14 02:29:33)
seneyeki yaşım. gezip tozmakla geçmeli. sıkmadan da gelecek planlanmalı.

  • hohoya  (21.07.14 02:30:50)
en güzel yaşlardan. olsa da yaşasak.

  • maxhoper  (21.07.14 02:32:34)
normalde dolu dolu, çoğu şey yaşamış olduğun ve yaşayacağını da bildiğin bir yaş olmalı. o yüzden kulağa hoş geliyor. güzel bir yaş. kişisel düşünecek olursam, 20'yi yeni doldurduğum hesaba katılırsa, benim için yrrak gibi ve bol depresyonlu olabilir diye düşünüyorum. herhalde nasılsa okulu bitireceğim yok deyip askere maskere giderim ya da burger king'de çalışmaya, sadece yarın için yaşamaya başlarım. plansız, programsız, geleceksiz.

  • pescador  (21.07.14 02:36:52)
1 seneden az kaldi. hala ne okuyacagimi bilmeyecegim yas.

  • babamasoliimbananickaldirsin  (21.07.14 02:41:37)
6 ay sonraki yaşım, kalıcı bir işe girilecek, finansal anlamda da kendi ayakları üzerinde durulacak yaş benim için

  • dinsiz adam  (21.07.14 03:14:28)
Kiymetini bilin diyenlerin agzina kurekle vuruyorum.

21den sonra hayat beni paspas etti. 22. Yasimi hatirlamak dahi istemiyorum.
  • cecilia  (21.07.14 04:46:31)
Para olsa cokgzel yaş ama para yok hacı.

  • icim urperiyor  (21.07.14 05:11:50)
Icinde oldugum Yas. Yirmi ikiyi asmis olanlarin soylediklerini yasiyorum. Yol ayrimina az kaldigini anladigin Yas. Kalici ve radikal cozumlerin/kararlarin alinacagi Yas. Sorumluluk Sahibi olmaya basladigin, omuzlarinin cokmeye basladigi Yas, hayallerinden ve tozbembe hayat gorusunden yavasca ve farkinda olmadan siyrilip aldatmaca ve kosusturmanin icine girmeye basladigin Yas. Olgunluk Sahibi olup cocukluk ve simariklik yapmak istedigin Yas. Gelecekten ve hayallerini kaybetmekten, korkutugun yasam bicimine sahip olmaktan endise ettigin Yas.

Sarkilarin anlamli geldigi Yas, sozlerini uzun uzun dusundugun, o sarkilardaki duygulari yasadigin Yas.

Aski daha net tanidigin yas. Iyi niyetini ve polyanaciligini yavasca kaybettigin Yas.

Acimasizlasmaya ve vahsilesmeye basladigin Yas. Bencilligin yavasca arttigi Yas.

Is hayatina atildigin/biraz daha ilerledigin bir Yas. Ailenden uzaklastigin, kendinden de uzaklastigin bir Yas.

Guzel bir yas degil. oyle geliyor ki devami da Boyle olacak. Oyleyse kotu yaslarin baslangici bir Yas.

Yirmi ve yirmibirinci yaslarim hayatimin en guzel yaslariydi. Yuksekten dusmus gibi oldum yirmibire girmekle.
  • dahinnotha  (21.07.14 07:28:17)
Duzeltemedim mobilim.
Son cumle yirmi bir degil, yirmiiki olacak.

  • dahinnotha  (21.07.14 07:30:24)
Kandırmak kolay oluyo o yaştakileri

  • sevgili sen masada değil yatakta güzelsin  (21.07.14 08:29:37)
Sonun baslangici. Toplum normlarina uygun bi yetiskin olmaya baslaman gereken yas.

  • saçdemeti  (21.07.14 10:55:05)
Çok çıtır

  • mandalina kokusu  (21.07.14 10:57:37)
tekrar üniversiteye başlayacağım yaş.

  • geberix  (21.07.14 11:07:19)
Şu anda dönsem başka bir şey istemem.

  • arnold schwarzeneger  (21.07.14 11:11:07)
25teyim, 22 olaydım keşke.
Çok tadını çıkar.

  • afush  (21.07.14 11:54:37)
22yi geçip de 22 olsaydım diyenler sorum size:

22ye dönseniz ne yapardınız? pişmanlığınız nedir de dönmek istiyorsunuz? bir kaç yaş da olsa faydalanalım pişmanlıklarınızdan ve hatalarınzdan.
  • dahinnotha  (21.07.14 12:06:57)
2. soruya cevap vereyim.
30 yaşındayım, 22 yaşıma geri dönsem daha çok insan tanımaya çalışırdım. daha sosyal olurdum. insan davranışlarını çok iyi çözemediğim oluyor. herkese çok iyi davranıyorum, iyi bir insan kabul ediyorum herkesi. bunu yapmamalıyım. bunun çözümü de mümkün olduğunca sosyal olup, insanları gözlemlemekten geçiyor.

  • rock n roll  (21.07.14 12:32:41)
Paramı çarçur etmezdim dahinnotha. Bir de 2010'da sporda geçirdiğim sakatlık konusunda daha temkinli olurdum.

  • arnold schwarzeneger  (21.07.14 12:36:31)