şuan yeni bir başlangıç yapacak olsaydınız

neler yapardınız,Sizi mutlu edecek şeyler,uzun zamandır aklınızda olan şeyler?
ben mesela yeni bir dil öğrenmek için kursa gidicem
buay klarnet alıcam
sabahları bir saat erken kalkıp evde güzel bir kahvaltı yapıcam
spor a daha çok vakit ayırıcam
haftasonları gezi turlarına katılabilirim de

İlkokul da dahil olmak uzere tum egitim hayatima bastan baslamak olurdu.

  • m e b  (18.07.14 16:04:50)
sağlam bir yalnızlık yaşayıp, ne yaptığımı ne ve ne yapmak istediğimi düşünür hayatımda buna engel ne varsa makul şekillerde çıkarırdım.

olmazsa olmazlar, egzersiz, müzik, sevgi,sevilmek,aile,eşdost.
  • dahili meddah  (18.07.14 16:05:02)
gidip bir porsiyon dondurmali peynir helvasi yerdim.

  • nawres  (18.07.14 16:07:59)
ülkeyi, çevremi ve mesleğimi terk edip dilini bile bilmediğim bir ülkeye giderdim, gerisi gelirdi.

  • sir gawain  (18.07.14 16:12:47)
Üniversiteyi farklı bölümde farklı üniversitede tekrar okurdum...

Tek ve net.
  • anonymice  (18.07.14 16:14:22)
hiçbir şeyi değiştirmeden "şunu yapıcam" deyince yapılmıyor genelde.

ben param olsa en başta yalnız veya sadece bir kişiyle yaşayabileceğim bir daire kiralardım nispeten sakin ve huzurlu bir semtte. başka da bir şey yapmazdım herhalde, yalnız kaldığım zaman her şey otomatik olarak yoluna girdi bugüne kadar.

eğer geçmişe dönme şansım olsaydı basketbolu ve futbolu hiç bırakmazdım. kambur oturmamaya, göt kemiğimin üstünde durmamaya dikkat ederdim. gerisi yine kendiliğinden gelirdi. başka pişmanlığım yok zaten herhalde.
  • pescador  (18.07.14 16:16:12 ~ 16:16:55)
ilkokul 7. sınıftan başlardım çalışmaya. Şuan iyi bir mesleğim var ama keşke zamanında daha çok çalışsaymışım diyorum.

  • acukali ekmek  (18.07.14 16:43:03)
benim için şu halimle şu yaşımda yeni bir başlangıç demek iş yerimin değişmesi demektir.

  • basond  (18.07.14 19:00:37)
Bence benim bu hayatım olmadı yahu. Valla bak, direkt-komple olmadı yani.
En baştan başlamak isterdim. Bunu yapamayacaksam, böyle devam etsin, battı balık yan gider.

  • İsmail Abi  (18.07.14 19:06:12)
Eğitim hayatım için bir fırsat daha verilmesi yeterlidir.

  • secilmis uye  (18.07.14 19:11:23)
anadolu lisesi yerine meslek lisesine gider dgs ile de 4 yıllığa tamamlar kanada'ya yerleşirdim ben geliyorum deyip.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (18.07.14 19:13:58)
Şaka-maka keşke yapabilseydik lan.
:) Ne güzel olurdu...

  • İsmail Abi  (18.07.14 19:16:23)